"Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 37/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 5-1-205 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5695 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5394 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 785 768,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 054 337,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 932 575,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 177 661,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 25 621 194,1 мың теңге;
2) шығындар – 55 735 720,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0,0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 35 815,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 35 815,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2018 года № 37/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области 5 декабря 2018 года № 5-1-205. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5695), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5394, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 785 768,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 054 337,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 932 575,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 177 661,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 621 194,1 тысяч тенге;
2) затраты – 55 735 720,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 35 815,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 35 815,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы – - 4 914 137,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 4 914 137,7 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5695 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2018 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 36,4 %;

5) дефицит бюджета – - 4 914 137,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 914 137,7тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2018 год в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5695):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 36,4 %;

108 266,3
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
24 365,2
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 115,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
04
Бiлiм беру
16 598 034,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 960 705,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 901,0
003
Жалпы білім беру
8 459 845,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
434 616,9
006
Балаларға қосымша білім беру
686 306,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 545 716,6
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
110 611,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 247,0
023
Әдістемелік жұмыс
59 636,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 196 418,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
430 406,5
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
168 325,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
168 325,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 469 003,8
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 469 003,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 931 786,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 893 314,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 072,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
360 982,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 937,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
78 885,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 725,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
638 947,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

108 266,3
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
24 365,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
24 115,2
003
Капитальные расходы государственного органа
250,0
04
Образование
16 598 034,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 960 705,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
33 901,0
003
Общеобразовательное обучение
8 459 845,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
434 616,9
006
Дополнительное образование для детей
686 306,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 545 716,6
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
110 611,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 247,0
023
Методическая работа
59 636,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 196 418,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
430 406,5
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
168 325,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
168 325,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 469 003,8
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 469 003,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 931 786,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 893 314,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 072,3
002
Программа занятости
360 982,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 937,6
005
Государственная адресная социальная помощь
78 885,0
006
Оказание жилищной помощи
12 725,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
638 947,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому