Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/137-VI "Приречный ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/205-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5-2-196 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/219-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.12.2018 № 33/219-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/137-VI "Приречный ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5405 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 460,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 389,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 857,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 214,0 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/137-VI "О бюджете Приречного сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/205-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5-2-196. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/219-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 33/219-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/137-VI "О бюджете Приречного сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5405, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 34 460,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 389,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 857,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 214,0 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции: