Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/136-VI "Шульбинск кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/204-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5-2-197 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/218-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.12.2018 № 33/218-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/136-VI "Шульбинск кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5404 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 42 529,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 486,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 089,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/136-VI "О бюджете поселка Шульбинск на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/204-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5-2-197. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/218-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей ВосточноКазахстанской области от 29.12.2018 № 33/218-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/136-VI "О бюджете поселка Шульбинск на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5404, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 42 529,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 486,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 089,3 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 25 953,8 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 42 529,6 мың теңге;";
қосымшаға сәйкес 1-қосымша келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы З. Жамалтдинова
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 31/204-VI шешiмге
қосымша
2017 жылғы 29 желтоқсандағы

поступления трансфертов – 25 953,8 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 42 529,6 тысяч тенге;";
приложение 1 изложить в следующей редакции, согласно приложению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии городского маслихата З. Жамалтдинова
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению
от 7 декабря 2018 года
№ 31/204-VI
Приложение 1 к решению
от 29 декабря 2017 года