"Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5-2-199 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 23.12.2019 № 47/310-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 002 767,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 328 201,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 959,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 724 489,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 833 116,6 мың теңге;
2) шығындар – 62 876 253,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 054 242,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 061 456,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 214,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 927 728,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 927 728,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 768 014,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 357 214,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 516 928,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 22.11.2019 № 45/292-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 334 782,4 мың теңге сомасында бекітілсін.

"О бюджете города Семей на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2018 года № 5-2-199. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 47/310-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 002 767,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 328 201,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116 959,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 724 489,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 833 116,6 тысяч тенге;
2) затраты – 62 876 253,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 054 242,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 061 456,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 214,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 927 728,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 927 728,7 тысяч тенге:
поступление займов – 4 768 014,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 357 214,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 516 928,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 45/292-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 334 782,4 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 22.11.2019 № 45/292-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 жылға арналған әлеуметтік салық және жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 100 пайыз көлемінде атқарылуға алынсын.
4. Қала бюджетінде азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек ескерілсін.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуді Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайды.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
6. Қалалық бюджетте ауылдық округтерге берілетін субвенция 148 430,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
"Знаменка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 28 117,0 мың теңге;
"Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 24 054,0 мың теңге;
"Новобаженово ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 25 783,0 мың теңге;
"Озерки ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 23 730,0 мың теңге;
"Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 24 861,0 мың теңге;
"Шульбинск кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 21 885,0 мың теңге;
7. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізілімі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 45/292-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу и индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704).
4. Учесть в бюджете города затраты на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года оплата труда гражданских служащих, содержащихся за счет государственного бюджета, определяется Правительством Республики Казахстан.
Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Учесть в городском бюджете субвенцию, передаваемую в сельские округа в сумме 148 430,0 тысяч тенге, в том числе:
Государственное учреждение "Аппарат акима Знаменского сельского округа" - 28 117,0 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Иртышского сельского округа" - 24 054,0 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Новобаженовского сельского округа" - 25 783,0 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерского сельского округа" - 23 730,0 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Приречного сельского округа" - 24 861,0 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шульбинск" - 21 885,0 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру, в процессе исполнения бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.

8. 2019 жылға арналған бюджетте ауыл шаруашылық мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер көлемі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Бюджетте ауылдық округтердің, кенттердің бюджеттік бағдарламалары 6, 7, 8 - қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
10. Бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 9, 10– қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
11. Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің 11-қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.

8. Утвердить объем поступлений в бюджете на 2019 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения, согласно приложению 5.
9. Учесть в бюджете бюджетные программы сельских округов, поселков, согласно приложениям 6, 7, 8.
10. Учесть в бюджете трансферты органам местного самоуправления согласно приложениям 9, 10.
11. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Семей согласно приложению 11.

022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
39 440,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 931 741,6
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
84 540,1
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84 540,1
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 641,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 899,0
13
Басқалар
784 257,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
45 590,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 000,0
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 000,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
44 590,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 590,0
9
Басқалар
738 667,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
353 679,5
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
915,1
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
334 782,4
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 039,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 943,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
167 178,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19 282,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
147 896,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
217 809,5
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
217 809,5
14
Борышқа қызмет көрсету
19 562,5
1
Борышқа қызмет көрсету
19 562,5

022
Развитие транспортной инфраструктуры
39 440,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 931 741,6
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
84 540,1
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84 540,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
82 641,1
003
Капитальные расходы государственного органа
1 899,0
13
Прочие
784 257,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
45 590,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 000,0
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 000,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
44 590,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
44 590,0
9
Прочие
738 667,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
353 679,5
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
915,1
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
334 782,4
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
10 039,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7 943,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
167 178,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
19 282,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
147 896,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
217 809,5
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
217 809,5
14
Обслуживание долга
19 562,5
1
Обслуживание долга
19 562,5

256 191,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
256 191,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
256 191,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 641 701,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 641 701,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 483,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
384 268,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
16 805,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
107 058,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 309,0
023
Әдістемелік жұмыс
53 735,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 030 043,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 362 231,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
107 466,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
32 558,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
32 558,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
74 908,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
74 908,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 225 684,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 225 684,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
202 444,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 298,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
70 984,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
77 136,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
99 369,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
104 790,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
176 010,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
222 887,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

256 191,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
256 191,0
018
Организация профессионального обучения
256 191,0
9
Прочие услуги в области образования
1 641 701,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 641 701,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
42 483,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
384 268,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
16 805,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
107 058,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 309,0
023
Методическая работа
53 735,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 030 043,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 362 231,0
1
Социальное обеспечение
107 466,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
32 558,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
32 558,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
74 908,0
010
Государственная адресная социальная помощь
74 908,0
2
Социальная помощь
1 225 684,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 225 684,0
004
Программа занятости
202 444,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 298,0
007
Оказание жилищной помощи
70 984,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
77 136,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99 369,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
104 790,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
176 010,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
222 887,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

80 152,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
80 152,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 280 254,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 280 254,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
215 964,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 018,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
75 953,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
79 822,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108 117,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
108 573,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
178 211,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
226 352,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
210 531,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 713,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31 117,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31 117,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 514,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26 603,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 943 495,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 465 338,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 359 024,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 725 903,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
240 000,0
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
393 121,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
106 314,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

80 152,0
010
Государственная адресная социальная помощь
80 152,0
2
Социальная помощь
1 280 254,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 280 254,0
004
Программа занятости
215 964,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 018,0
007
Оказание жилищной помощи
75 953,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
79 822,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108 117,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
108 573,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
178 211,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
226 352,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
210 531,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 713,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31 117,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31 117,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 514,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
26 603,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 943 495,0
1
Жилищное хозяйство
3 465 338,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 359 024,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 725 903,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
240 000,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
393 121,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
106 314,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 22.11.2019 № 45/292-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 " Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты "
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
1
Абралы

Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 45/292-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование сельского округа, поселка
Всего
в том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
1
Абралинский

1. Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 5364 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешім.
2. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 22 ақпандағы № 23/143-VI Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 28 ақпанында № 5501 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 наурызда жарияланған) шешім.
3. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 25/159-VI "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 10 мамырында № 5-2-170 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 мамырында жарияланған) шешім.
4. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 27/174-VI "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 28 маусымында № 5-2-180 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 шілдеде жарияланған) шешім.
5. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 28/180-VI Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 5-2-186 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 2 қазанында жарияланған) шешім.
6. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 30/193-VI Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 6 желтоқсанында № 5-2-190 болып тіркелген) шешім.

1. Решение маслихата города Семей от 22 декабря № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2018 года № 5364, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 4 января 2018 г.).
2. Решение маслихата города Семей от 22 февраля 2018 года № 23/143-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 февраля 2018 года № 5501, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 5 марта 2018 г.).
3. Решение маслихата города Семей от 27 апреля 2018 года № 25/159-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актовот 10 мая 2018 года № 5-2-170, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 16 мая 2018 г.).
4. Решение маслихата города Семей от 15 июня 2018 года № 27/174-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2018 года № 5-2-180, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 9 июля 2018 г.).
5. Решение маслихата города Семей от 6 сентября 2018 года № 28/180-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 сентября 2018 года № 5-2-186, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 2 октября 2018 г.).
6. Решение маслихата города Семей от 29 ноября 2018 года № 30/193-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 декабря 2018 года № 5-2-190).