Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 22 ақпандағы № 23/143-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 5501 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2018 № 32/212-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5364 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 4 қаңтарда жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 39 349 488,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -3 918 257,0 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 918 257,0 мың теңге.";
1, 2-қосымшаға сәйкес 1, 6-қосымшалар келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2018 года № 23/143-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2018 года № 5501. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей ВосточноКазахстанской области от 21.12.2018 № 32/212-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5364, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативтных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 39 349 488,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -3 918 257,0 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 918 257,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 изложить в следующей редакции, согласно  приложениям 1, 2.