2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 21/9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 3 мамырда № 5-4-172 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабы 5 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213 - VI шешімініне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5622 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5370 тіркелген, 2018 жылғы 4 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5599892,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3015062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34456 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2527874,3 мың теңге;
2) шығындар – 5788654,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -150000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 150000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16973 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55735,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55735,2 мың теңге.";
3-1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген трансферттерді 1749,9 мың теңге мөлшерінде қайтару көзделсін, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2018 года № 21/9-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 мая 2018 года № 5-4-172
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5622), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5370, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5599892,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3015062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34456 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2527874,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5788654,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -150000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 150000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16973 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55735,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55735,2 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в следующей редакции:
"3-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат трансфертов в областной бюджет в размере 1749,9 тысяч тенге, в том числе:

1084,6 мың теңге – 2017 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер;
665,3 мың теңге – нысаналы мақсат бойынша пайдаланылмаған нысаналы трансферттер.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 491718,8 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы даму трансферттер 145210,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы даму трансферттер 86585,4 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";

1084,6 тысяч тенге – в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2017 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета;
665,3 тысяч тенге – использованных не по целевому назначению целевых трансфертов.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 491718,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 145210,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год кредиты из областного бюджета на проектирование и (или) строительство жилья в размере 86585,4 тысяч тенге.";