2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 24/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 қыркүйекте № 5-4-177 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты 2018 жылғы 22 тамыздағы №22/245-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде №5674 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5370 тіркелген, 2018 жылғы 4 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5700783,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3015062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34456 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2628765,2 мың теңге;
2) шығындар – 5889545,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -150000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 150000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16973 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55735,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 сентября 2018 года № 24/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 сентября 2018 года № 5-4-177. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 августа 2018 года № 22/245-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № решение "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5674), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5370, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5700783,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3015062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34456 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2628765,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5889545,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -150000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 150000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16973 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55735,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 55735,2 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 515424,2 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 132218 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55735,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 515424,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 132218 тысяч тенге.";