"2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 27/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5-4-183 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5695 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5370 тіркелген, 2018 жылғы 4 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5767998,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3032169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72324 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33036 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2630469,1 мың теңге;
2) шығындар – 5862185,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94187,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94187,2 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2018 года № 27/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5-4-183. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5695), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5370, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5767998,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3032169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72324 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33036 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2630469,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5862185,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94187,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94187,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 509945,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 209499,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 208750 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 45060 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
аталған шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсы.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы С. Каримов
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко

"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 509945,5 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 209499,6 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 208750 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства в размере 45060 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Каримов
Секретарь городского маслихата И. Панченко
Приложение 1 к решению
XXVІІ сессии Риддерского
городского маслихата

17963
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17963
2
Әлеуметтік көмек
300546,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
300546,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
132061,5
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
180
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8813
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2807
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56214
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39844
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37161
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23466
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30360
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30360
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
506
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
29854
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
617124,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
347461,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2089
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2089
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
345372,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
107921,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
22774,6
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
214676,5
2
Коммуналдық шаруашылық
68671,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39958
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

17963
010
Государственная адресная социальная помощь
17963
2
Социальная помощь
300546,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
300546,5
004
Программа занятости
132061,5
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
180
007
Оказание жилищной помощи
8813
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2807
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56214
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39844
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37161
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23466
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30360
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30360
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
506
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
29854
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
617124,0
1
Жилищное хозяйство
347461,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2089
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2089
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
345372,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
107921,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22774,6
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
214676,5
2
Коммунальное хозяйство
68671,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39958
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения