2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5-5-163 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2019 № 42/9-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 25/280 - VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 638 878,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 462 538,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 475,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 134 865,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 647 618,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 217,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 875,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 658,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 300,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 17 300,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 257,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 257,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 37 875,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 658,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 040,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 41/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2019 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 25/280 - VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.

О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5-5-163. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 42/9-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280 - VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 638 878,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 462 538,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 475,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 134 865,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 647 618,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 217,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 658,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 300,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 17 300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 257,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 257,3 тысяч тенге;
поступление займов – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 658,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 040,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 41/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов согласно решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280 - VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704).

3. 2019 жылға облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 2 591 255,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес бюджет қаражаты есебiнен ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 33 881,0 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Қарауыл ауылдық округіне – 33 881,0 мың теңге.
6. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 6 741,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көлемі 353 384,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Учесть в районном бюджете на 2019 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2 591 255,0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2019 год в сумме 33 881,0 тысяч тенге, в том числе:
Карауылскому сельскому округу – 33 881,0 тысяч тенге;
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 6 741,0 тысяч тенге;
7. Учесть перечень районных бюджетных программ на 2019 год не подлежащих секвестру согласно приложению 4.
8. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 353 384,0 тысяч тенге.

9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көлемі 285 649,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
10. Әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыру үшін аудандық бюджетке республикалық бюджеттен кредиттер көлемі 37 875,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. Аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5 қосымшаға сәйкес 12 255,0 мың теңге трансферттер ескерілсін.
12. 6 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

9. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 285 649,0 тысяч тенге.
10. Учесть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 37 875,0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
11. Учесть в районном бюджете трансферты органам местного самоуправления в сумме 12 255,0 тысяч тенге, согласно приложению 5.
12. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 6.

168 522,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 720,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 979,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 343,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 915,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 920,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 797,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 433,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 433,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 160,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 903,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
370,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
117 459,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 144,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 144,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 144,0
2
Коммуналдық шаруашылық
56 258,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 258,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
56 258,9
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
0
3
Елді-мекендерді көркейту
52 057,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 057,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
5 057,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47 000,0
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
47 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

168 522,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 720,0
006
Оказание жилищной помощи
7 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 979,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 343,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 915,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 920,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 797,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 433,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 433,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 160,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 903,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
370,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
117 459,9
1
Жилищное хозяйство
9 144,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 144,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 144,0
2
Коммунальное хозяйство
56 258,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 258,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
56 258,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
0
3
Благоустройство населенных пунктов
52 057,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 057,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5 057,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47 000,0
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
47 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

2 610,0
7
ММ "Тоқтамыс ауылдық округі әкімінің аппараты"
1 238,0
8
ММ "Медеу ауылдық округі әкімінің аппараты"
1 070,0
Абай аудандық мәслихатының
2018 жылғы желтоқсандағы
№ 30/4-VI шешіміне 6 қосымша
1. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5369 болып тіркелген, 2018 жылғы 1-7 қаңтардағы, 8-15 қаңтардағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;

2 610,0
7
ГУ "Аппарат акима Токтамысского сельского округа"
1 238,0
8
ГУ "Аппарат акима Медеуского сельского округа"
1 070,0
Приложение 6 к решению
Абайского районного маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 30/4-VI
1. Решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5369, опубликовано в газете "Абай елі" от 1-7 января, от 8-15 января 2018 года);

2. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 21/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5560 болып тіркелген, 2018 жылғы 1-7 сәуірдегі "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
3. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 23/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-147 болып тіркелген, 2018 жылғы 16-23 мамырдағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
4. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/4- VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-151 болып тіркелген, 2018 жылғы 1-7, 8-15 шілдедегі "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
5. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абайаудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 23/2-VІ шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/5-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-152 болып тіркелген, 2018 жылғы 16-23 шілдедегі "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
6. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 26/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-156 болып тіркелген, 2018 жылғы 24-30 қыркүйектегі "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
7. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 27/4-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-157 болып тіркелген, 2018 жылғы 8-15, 16-23 қарашадағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
8. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 28/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-161 болып тіркелген, 2018 жылғы 8-15 желтоқсандағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі.

2. Решение Абайского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 21/2- VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5560, опубликовано в газете "Абай елі" от 1-7 апреля 2018 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 23/2- VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-147, опубликовано в газете "Абай елі" от 16-23 мая 2018 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 25/4- VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-151, опубликовано в газете "Абай елі" от 1-7, 8-15 июля 2018 года);
5. Решение Абайского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 25/5- VІ "О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 23/2-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-152, опубликовано в газете "Абай елі" от 16-23 июля 2018 года);
6. Решение Абайского районного маслихата от 6 сентября 2018 года № 26/2- VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-156, опубликовано в газете "Абай елі" от 24-30 сентября 2018 года);
7. Решение Абайского районного маслихата от 23 октября 2018 года № 27/4- VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-157, опубликовано в газете "Абай елі" от 8-15, 16-23 ноября 2018 года);
8. Решение Абайского районного маслихата от 27 ноября 2018 года № 28/2- VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-161, опубликовано в газете "Абай елі" 8-15 декабря 2018 года).