"2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің,Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/175-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 маусымда № 5-6-172 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 33/223-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 24/168-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-170 нөмірімен тіркелген) сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5427 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 718448,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 253519,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2204,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 462725,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2018 года № 25/175-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июня 2018 года № 5-6-172. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/223-VI.
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 33/223-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Аягозского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 24/168-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VI "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-170) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5427, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аягоз на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 718448,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 253519,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2204,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 462725,5 тысяч тенге;

2) шығындар – 718448,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Ақтоғай кенттік округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67350,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12093,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33256,6 мың теңге;
2) шығындар – 67350,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
5- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Баршатас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40367,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1083,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37784,6 мың теңге;
2) шығындар – 40367,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
7- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Мамырсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34240,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3440,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

2) затраты – 718448,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Актогайского поселкового округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 67350,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12093,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33256,6 тысяч тенге;
2) затраты – 67350,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Баршатасского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 40367,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1083,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37784,6 тысяч тенге;
2) затраты – 40367,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Мамырсуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 34240,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3440,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;