Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп–қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 929 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 5-6-184 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына, 37-бабының 1, 2-тармақтарына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары бекітілсін.
2. "Аягөз ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, оның көшірмесін күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде, қағаз және электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау мен енгізу үшін шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Республикалық құқықтық ақпарат орталығына" жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Аягөз ауданының әкімдігінің интернет-желісінде орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Аягөз ауданының әкімінің орынбасары Д. Жоргекбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі Б. Байахметов
Аягөз ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" қарашадағы
№ 929 қаулысына 1 қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар жер санаттары бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Аягөз ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" қарашадағы
№ 929 қаулысына 2 қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемелары
Аягөз ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" қарашадағы
№ 929 қаулысына 3 қосымша
Маусымдық жайылымдық инфрақұрылым объектілерін қоса алғанда, жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен аудандарын белгілеу схемасы (картасы)
Аягөз ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" қарашадағы
№ 929 қаулысына 4 қосымша
Су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) жайылым пайдаланушылардың қолжетімділігінің схемасы (картасы)
Аягөз ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" қарашадағы
№ 929 қаулысына 5 қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы (картасы)
Аягөз ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" қарашадағы
№ 929 қаулысына 6 қосымша
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы (картасы)

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2018 года № 929. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 4 декабря 2018 года № 5-6-184
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31, пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Аягозского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившим такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аягозского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Жоргекбаева Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района Б. Байахметов
Приложение 1 к постановлению
акимата Аягозского района
от "30" ноября 2018 года № 929
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2 к постановлению
акимата Аягозского района
от "30" ноября 2018 года № 929
Приемлемые схемы пастбище оборотов
Приложение 3 к постановлению
акимата Аягозского района
от "30" ноября 2018 года № 929
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение 4 к постановлению
акимата Аягозского района
от "30" ноября 2018 года № 929
Схема (карта) доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды
Приложение 5 к постановлению
акимата Аягозского района
от "30" ноября 2018 года № 929
Схема (карта) перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Приложение 6 к постановлению
акимата Аягозского района
от "30" ноября 2018 года № 929
Схема (карта) размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными в окрестностях города районного значения, поселка, села, сельского округа