Бесқарағай ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде жайылымдар айналымдары схемаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 261 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 қазанда № 5-7-136 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-10 қосымшаларға сәйкес, Бесқарағай ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде жайылымдар айналымдарының схемалары бекітілсін.
2. "Бесқарағай ауданы әкімнің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының белгіленген заңнамалық тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күнінен бастап, он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап, он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін Бесқарағай ауданының аумағында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Н.М.Борсукбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Д. Батырбаев
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 1 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 2 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 3 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 4 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 5 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 6 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 7 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 8 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 9 қосымша
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 261 қаулысына 10 қосымша

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бескарагайскому району
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 5 октября 2018 года № 261. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2018 года № 5-7-136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бескарагайскому району согласно приложениям 1- 10.
2.Государственному учреждению "Аппарат акима Бескарагайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бескарагайского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Бескарагайского района после его официального опубликования.
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бескарагайского района Борсукбаева Н.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района Д.Батырбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года №261
Приложение 2 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 3 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 4 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 5 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 6 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 7 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 8 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 9 к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261
Приложение 10
к постановлению акимата
Бескарагайского района
от 5 октября 2018 года № 261