2019-2021 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 35/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5-7-155 болып тіркелді. Күші жойылды -Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 49/11-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.01.2020 № 49/11-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2019-2021 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 34/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-152 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 090,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –5 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 30 390,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 090,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 35/5-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-7-155. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 января 2020 года № 49/11-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.01.2020 № 49/11-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 34/2-VI "О бюджете Бескарагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-152) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ерназаровского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 090,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 390,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 090,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 45/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте субвенция көлемі 17 674,0 мың теңге сомасында көзделсін.
3. Бесқарағай аудандық мәслихатының 4 қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Шабаршова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Садықов
Бесқарағай
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 45/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объем субвенции в сумме 17 674,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Бескарагайского районного маслихата согласно приложения 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Т. Шабаршова
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата К. Садыков
Приложение 1 к решению
Бескарагайского
районного маслихата

1) "2018-2020 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/4-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5422 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 22 қаңтарда жарияланған);
2) "2018-2020 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 24/5-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-127 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 5 маусымда жарияланған);
3) "2018-2020 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 31/5-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-143 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 2 желтоқсанда жарияланған).

1) решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/4-VІ "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5422, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года);
2) решение Бескарагайского районного маслихата от 14 мая 2018 года № 24/5-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/4-VІ "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-127, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 июня 2018 года);
3) решение Бескарагайского районного маслихата от 19 ноября 2018 года № 31/5-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/4-VІ "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-143, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 декабря 2018 года).