"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 21-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 мамырда № 5-8-155 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 31-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VI шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5622 нөмірімен тіркелген) Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5362 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 4 қантарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3955750 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 875404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11331 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8027 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3060988 мың теңге;
2) шығындар – 3994619,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33910 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23810 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2018 года № 21-2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 мая 2018 года № 5-8-155. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 31-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5622) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5362, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3955750 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 875404 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11331 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8027 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3060988 тысяч тенге;
2) затраты – 3994619,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33910 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23810 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72779,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72779,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 57720 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 23810 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 38869,7 мың теңге.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 204671 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 5 - қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Құрамысов
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 72779,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72779,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 57720 тысяч тенге;
погашение займов – 23810 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38869,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 204671 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Курамысов
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

5282
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5282
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
123801
1
Ауыл шаруашылығы
89241
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19456
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19456
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
69785
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20875
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2110
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2300
011
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
44500
6
Жер қатынастары
15547
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
15547
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11447
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
4100
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19013
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19013
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19013
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
12483
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
12483
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12483
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12483
12
Көлiк және коммуникация
77017
1
Автомобиль көлiгi
77017
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16680
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16680
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60337
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету

5282
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
5282
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
123801
1
Сельское хозяйство
89241
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19456
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
69785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20875
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2110
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2300
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
44500
6
Земельные отношения
15547
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15547
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11447
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4100
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19013
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19013
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19013
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12483
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12483
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12483
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12483
12
Транспорт и коммуникации
77017
1
Автомобильный транспорт
77017
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16680
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16680
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60337
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог