Бородулиха ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 94 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 мамырда № 5-8-156 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 3-бабына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бородулиха ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тiзбесi бекiтілсін.
2. "Бородулиха ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Қ. Аргумбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Акулов
КЕЛІСІЛДІ:
"Шығыс Қазақстан облысы
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_________________А. Сұлтанов
2018 жылғы "3" мамыр
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2018 жылғы мамыр № 94
қаулысына қосымша
Бородулиха ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылагын автомобиль жолдарының тізбесі
р/с№
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
Санаты бойынша
Соның ішінде жабындыларымен
I
II
III
IV
V
Асфальт-бетонды
Қара-
Қиыршықты - ұсақ тас
Қара
Қиыршық тас
Ұсақ тас
Қара
1
KF BD-90

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Бородулихинского района
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 3 мая 2018 года № 94. Зарегистрировано Управленим юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 мая 2018 года № 5-8-156
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Бородулихинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бородулихинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аргумбаева Б.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Восточно-Казахстанской области"
_________________А. Султанов
"3" мая 2018 года
Приложение к постановлению
акимата Бородулихинского
района от 3 мая 2018 года № 94
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Бородулихинского района.
№ п/п
Индекс автодороги
Наименование
автодороги
Общая протяженность, километров
По категориям
В том числе с покрытием
I
II
III
IV
V
Асфальто - бетонное
Черно-
Гравийно-шебеночная
Грунтовая
гравийная
щебеночная
грунтовая
1
KF BD-90