"2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 22-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 маусымда № 5-8-158 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-7-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 32-7-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 –бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 21-2-VI шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-155 нөмірімен тіркелген) Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5428 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2018 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетін тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126099 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78895 мың теңге;
2) шығындар – 126099 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2018 года № 22-2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 июня 2018 года № 5-8-158. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 32-7-VI.
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 32-7-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 27 апреля 2018 года № 21-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018 –2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-155) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5428, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 26 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 126099 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78895 тысяч тенге;
2) затраты – 126099 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге";
6- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3684 мың теңге сомасында ескерілсін";
осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 4, 7, 10, 13 - қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 3684 тысяч тенге";
приложения 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата