"2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 24-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 шілдеде № 5-8-167 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-7-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 32-7-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 23-10-VI шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-166 нөмірімен тіркелген) Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5428 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қантарда, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2018 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 4, 10, 16 - қосымшалары келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 20 шілдедегі
№ 24-2-VI шешіміне 1-қосымша
Бородулиха аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 20 июля 2018 года № 24-2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2018 года № 5-8-167. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 32-7-VI.
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 32-7-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 28 июня 2018 года № 23-10-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-166) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI"О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5428, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 26 января 2018 года), следующие изменения:
приложения 1, 4, 10, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 20 июля 2018 года № 24-2-VI
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата