Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округі Зубаир ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 қарашада № 5-8-184 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссияның 2018 жылғы 9 шілдедегі қорытындысына сәйкес және тұрғындардың пікірін ескере отырып, Зубаир ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округі Зубаир ауылының көшелерінің атауы:
1) Советская көшесі "Өрнек" көшесі.
2) 70 Лет Октября көшесі "Ақ жол" көшесі.
3) Комсомольская көшесі "Жас қыран" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтік - құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) оның ресми жарияланғанынан кейін осы шешімнің Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі О.С. Есенжолов

О переименовании улиц села Зубаир Зубаирского сельского округа Бородулихинского района
Решение акима Зубаирского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 12 ноября 2018 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2018 года № 5-8-184
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона и Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 9 июля 2018 года и учитывая мнение населения, аким Зубаирского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Зубаир Зубаирского сельского округа Бородулихинского района:
1) улицу Советская на улицу "Өрнек".
2) улицу 70 Лет Октября на улицу "Ақ жол".
3) улицу Комсомольская на улицу "Жас қыран".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Зубаирского сельского округа Бородулихинскгого района Восточно-Казахстанской области" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальному органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направить его копии на официальное опубликование в периодическое печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О.С. Есенжолов