"2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтер бюджеттері туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 25/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 қазанда № 5-9-183 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, ""2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 24/11-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-179 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтер бюджеттері туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5438 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 22 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
4-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 97273,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40695,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16577,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40000 мың теңге;
2) шығындар – 97273,3 мың теңге;";
7-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23000,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10103 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1260,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11637 мың теңге;
2) шығындар – 23000,9 мың теңге;";
16-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36331,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3973,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11011 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2018-2020 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 сентября 2018 года № 25/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 октября 2018 года № 5-9-183. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 13 сентября 2018 года № 24/11-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-179) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5438, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1) и 2) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 97273,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40695,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16577,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40000 тысяч тенге;
2) затраты – 97273,3 тысячи тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 23000,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10103 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1260,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11637 тысяч тенге;
2) затраты – 23000,9 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 36331,3 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21347 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3973,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11011 тысяч тенге;

1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Мурзыканова
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 25/2-VІ шешіміне 1 қосымша
Глубокое
аудандық мәслихатының

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Мурзыканова
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 27 сентября 2018 года
№ 25/2-VI
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата