"2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 5548 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 37/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 18/202-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5508 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –6405468 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2160580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4953 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38220 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4201715 мың теңге;
2) шығындар – 6667147,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 142603 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 176768 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 34165 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 20/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2018 года № 5548. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 37/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 февраля 2018 года № 18/202-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5508), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5368, опубликовано 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6405468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2160580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4953 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38220 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4201715 тысяч тенге;
2) затраты – 6667147,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142603 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 176768 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34165 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -404282,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 404282,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 176768 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34165 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 261679,4 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 341266 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 177336 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 163930 мың теңге сомасында.";
7- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Республикалық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 1088644 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 177323 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 911321 мың теңге сомасында.";
аталған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Абильмажинова
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 15 наурыздағы
№ 20/6-VІ шешіміне
1 қосымша
Глубокое аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -404282,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 404282,4 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 176768 тысяч тенге;
погашение займов – 34165 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 261679,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 341266 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 177336 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 163930 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1088644 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 177323 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 911321 тысяча тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Г. Абильмажинова
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 15 марта 2018 года № 20/6-VI
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата