"2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 23/206-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 шілдеде № 5-10-147 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 28/238-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5385 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 қантарында, "Қалба тынысы" газетінің 2018 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7318151,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2116285,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8121,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59824,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5133920,6 мың теңге;
2) шығындар – 7354756,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 44763,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64935,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20172,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 81368,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 81368,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64935,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20172,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36605,4 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/144-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июля 2018 года № 23/206-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2018 года № 5-10-147. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 28/238-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/144-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5385, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2018 года, в газете "Қалба тынысы" от 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7318151,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2116285,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8121,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59824,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5133920,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7354756,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44763,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64935,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20172,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -81368,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 81368,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64935,0 тысяч тенге;
погашение займов – 20172,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36605,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

14006,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1092,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
208,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20584,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20584,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20584,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20234,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
12
Көлiк және коммуникация
349278,0
1
Автомобиль көлiгi
347578,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
347578,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51707,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
295871,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1700,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1700,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1700,0
13
Басқалар
203749,6
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
900,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
900,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
900,0
9
Басқалар
202849,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
37000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
37000,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
0,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
37000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165849,6

14006,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1092,0
007
Капитальные расходы государственного органа
208,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20584,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20584,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20584,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20234,0
015
Капитальные расходы государственного органа
350,0
12
Транспорт и коммуникации
349278,0
1
Автомобильный транспорт
347578,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
347578,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
51707,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
295871,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
1700,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1700,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1700,0
13
Прочие
203749,6
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
900,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
900,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
900,0
9
Прочие
202849,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
37000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
37000,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
0,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
37000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165849,6