Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 шілдедегі № 203 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 31 шілдеде № 5-10-150 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабының 1 тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданы әкімінің орынбасары Т. Муратовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Н. Нургалиев
Жарма ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "16" шілде
№ 203 қаулысына 1 қосымша
Жарма ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "16" шілде
№ 203 қаулысына 2 қосымша
Жарма ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "16" шілде
№ 203 қаулысына 3 қосымша
Жарма ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "16" шілде
№ 203 қаулысына 4 қосымша
Жарма ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "16" шілде
№ 203 қаулысына 5 қосымша
Жарма ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "16" шілде
№ 203 қаулысына 6 қосымша

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2018 года № 203. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 июля 2018 года № 5-10-150
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Муратова Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Н. Нургалиев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жарминского района
№ 203 от "16" июля 2018 года
Приложение 2 к постановлению
акимата Жарминского района
№ 203 от "16" июля 2018 года
Приложение 3 к постановлению
акимата Жарминского района
№ 203 от "16" июля 2018 года
Приложение 4 к постановлению
акимата Жарминского района
№ 203 от "16" июля 2018 года
Приложение 5 к постановлению
акимата Жарминского района
№ 203 от "16" июля 2018 года
Приложение 6 к постановлению
акимата Жарминского района
№ 203 от "16" июля 2018 года