"2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 26/225-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қазанда № 5-10-156 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 28/238-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 23/264-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5682 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5385 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 қаңтарда, "Қалба тынысы" газетінің 2018 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7439001,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2251903,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37138,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20687,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5129272,6 мың теңге;
2) шығындар – 7475606,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43983,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64155,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20172,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/144-VI "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 октября 2018 года № 26/225-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 октября 2018 года № 5-10-156. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 28/238-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2018 года № 23/264-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5682) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/144-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5385, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2018 года, в газете "Қалба тынысы" от 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7439001,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2251903,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37138,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20687,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5129272,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7475606,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43983,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64155,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20172,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 80588,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80588,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 64155,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20172,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36605,4 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2018 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5341 болып тіркелген) шешімімен белгіленген 74 (жетпіс төрт) пайыз атқаруға алынсын.";
аталған шешімнің 1, 6, 8 және 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма ауданы мәслихатының

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80588,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80588,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64155,5 тысяч тенге;
погашение займов – 20172,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36605,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к исполнению на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 74 (семьдесят четыре) процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5341).";
приложения 1, 6, 8 и 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М. Оспанбаев
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата