2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 18/156-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 5440 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 28/250-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының  1) тармақшасына, Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің Тізілімінде № 5385 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97750,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32129,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 65235,6 мың теңге;
2) шығындар – 97750,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 27/236-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға Жарма ауданының Шар қаласының бюджетінде субвенция көлемi 17135,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Әуезов кентінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 января 2018 года № 18/156-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2018 года № 5440. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 28/250-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 17/144-VI "О бюджете Жармиснкого района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5385) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шар Жарминского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97750,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32129,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 65235,6 тысяч тенге;
2) затраты – 97750,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 27/236-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в бюджете города Шар Жарминского района на 2018 год объемы субвенции в сумме 17135,0 тысяч тенге.
3. Уивердить бюджет поселока Ауэзова Жарминского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах: