"2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 20-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қазандағы № 31-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 8 қарашада № 5-11-170 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының №16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы №23/264-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының №20-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5381 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда "Достық" газетінде және 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 6850275,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1320260,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –22378,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41541 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5466095,9 мың теңге;
шығындар – 6929976,7 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 32281,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43290 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11008,7 мың теңге;
қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -111982,4 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111982,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 43290 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11008,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-1 "О бюджете Зайсанского района на 2018-2020 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 октября 2018 года № 31-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 ноября 2018 года № 5-11-170
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2018 года №23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года №16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №20-1 "О бюджете Зайсанского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5381, опубликовано 24 января 2018 года в газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы – 6850275,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1320260,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22378,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41541 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5466095,9 тысяч тенге;
затраты – 6929976,7 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 32281,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43290 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11008,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111982,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
111982,4 тысяч тенге;
поступление займов – 43290 тысяч тенге;
погашение займов – 11008,7 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 79701,1 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 838269,9 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1796598 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";

используемые остатки бюджетных средств – 79701,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 838269,9 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1796598 тысяч тенге, согласно приложению 6.";

2018 жылғы 30 қазандағы
№31-1 шешіміне 3- қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№20-1 шешіміне 6- қосымша
2018 жылға республикалық бюджеттен берілген трансферттер
р/с
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
1
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамыту
38088
2
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

от 30 октября 2018 года
за №31-1
Приложение 6
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года №20-1
Трансферты из республиканского бюджета на 2018 год
№ п/п
Наименование
Суммы расходов (тыс тенге)
1
Развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
38088
2
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

9034
3
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеу
13860
4
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеу және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеу
139669
5
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеу
16468
6
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
937860
7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
577143
8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемі
43509
9
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
20967
Жиыны
1796598

9034
3
Доплата учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
13860
4
Доплата учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
139669
5
Доплат за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
16468
6
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
937860
7
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
577143
8
На выплату государственной адресной социальной помощи
43509
9
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20967
Итого
1796598