"2018-2020 жылдарға арналған Зырян аудандық бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 29/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 мамырда № 5-12-155 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 21.12.2018 № 41/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2018 – 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176 - VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213 - VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5622 тіркелген) негізінде, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Зырян аудандық бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5376 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6284711,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2480925,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26545,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 26670,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3750571,6 мың теңге;
2) шығындар – 6325556,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -95152,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25253,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –54307,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 25 декабря 2017 года № 24/2-VI "О Зыряновском районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2018 года № 29/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 мая 2018 года № 5-12-155. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 41/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 41/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5622), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 25 декабря 2017 года № 24/2-VI "О Зыряновском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5376) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6284711,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2480925,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26545,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26670,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3750571,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6325556,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -95152,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25253,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 54307,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -54307,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян
ауданының мәслихатының
2018 жылғы 27 сәуірдегі
№ 29/2-VI шешіміне
қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -54307,5 тысяч тенге.";
приложение 1, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата Зыряновского района
от 27 апреля 2018 года
№ 29/2-VI
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района
от 25 декабря 2017 года

10872,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7020,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67958,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3046,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
63395,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
96478,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
68095,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
45957,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43109,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40381,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40381,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39120,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1261,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
582767,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
290871,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
290594,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
197563,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
93031,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
277,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
152,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
125,0
Коммуналдық шаруашылық
256189,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5000,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
251189,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
27539,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
223650,0
3
Елді-мекендерді көркейту
35707,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

10872,0
006
Оказание жилищной помощи
7020,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67958,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3046,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
63395,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
96478,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
68095,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45957,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43109,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40381,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40381,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39120,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1261,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
582767,4
1
Жилищное хозяйство
290871,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
290594,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
197563,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93031,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
277,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
152,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
125,0
2
Коммунальное хозяйство
256189,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5000,0
005
Развитие коммунального хозяйства
5000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
251189,0
028
Развитие коммунального хозяйства
27539,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
223650,0
3
Благоустройство населенных пунктов
35707,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)