2019-2021 жылдарға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5-12-184 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/4-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе - жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 27.03.2019 № 46/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 51875,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 38389,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 1404,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
трансферттер түсімі– 12082,0 мың теңге;
2) шығындар – 56581,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу– 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4706,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4706,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу– 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 4706,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Жаңа-Бұқтырма кентінің бюджетінде 2019 жылға кенттің бюджетінен аудан бюджетіне 8000,0 мың теңге сомасына бюджеттік алымдар көлемі қарастырылсын.

О бюджете поселка Новая Бухтарма на 2019-2021 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 42/7-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-12-184. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/4-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27.03.2019 № 46/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
1. Утвердить бюджет поселка Новая Бухтарма на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 51875,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 38389,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 1404,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 0 тенге;
поступления трансфертов– 12082,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56581,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование– 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты– 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов– 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов– 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 4706,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 4706,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0 тенге;
погашение займов– 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств– 4706,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1– в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка в районный бюджет в сумме 8000,0 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 жылға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен 10000 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.
4. Жаңа-Бұқтырма кентінің бюджетінде 2019 жылға 2082,0 мың теңге сомасына республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.

Сноска. Пункт 2– в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 10000 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 2082,0 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян
ауданының мәслихатының
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 42/7-VI шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджеті

Сноска. Пункт 4– в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 29 декабря 2018 года
№ 42/7-VI
Бюджет поселка Новая Бухтарма на 2019 год