Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 наурыздағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 5587 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімінің 05.12.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданының төтенше жағдайларының алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2018 жылғы 30 наурыздағы хаттамасы негізінде, Зырян ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Зырян ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Зырян ауданы әкімінің орынбасары Асхат Кенжебекович Букатов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары Асхат Кенжебекович Букатовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Н. Токсеитов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 апреля 2018 года № 5587. Утратило силу - решением акима Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 5 декабря 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Зыряновского района Восточно- Казахстанской области от 05.12.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2018 года, аким Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Зыряновского района.
2. Назначить руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Зыряновского района Букатова Асхата Кенжебековича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Зыряновского района Букатова Асхата Кенжебековича.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Н. Токсеитов