Катонқарағай ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 18/170-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 шілдеде № 5-13-142 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 505-бабына, 509-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаттары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін және автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері 2-қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелері қолданылатын жақын орналасқан елді мекен болып Үлкен Нарын ауылы белгіленсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байғонысов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
20 маусымдағы № 18/170-VІ
шешіміне 1 қосымша
Катонқарағай ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаттары
Рет №
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Санаттар
1
Жер үстіндегі жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер), ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2
Басқа маңыздағы ғимараттарға жалғастырылған автотұрақтар (паркингтер), басқа маңыздағы ғимараттардың ішіне салынған автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
3
Ғимараттардың үй астындағы жерасты, жер үстіндегі төменгі немесе цокольдық қабаттарында орналасқан автотұрақтар (паркингтер)
3 санат
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
20 маусымдағы № 18/170-VІ
шешіміне 2 қосымша
Катонқарағай ауданы бойынша автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелері
Рет №
Автотұрақтар (паркингтер) санаттары
Салық Кодексімен белгіленген базалық салықтық мөлшерлемелер
Базалық салықтық мөлшерлемелердің ұлғаюы
1
1 санат
0,48
10 есе
2
2 санат
0,48
9 есе
3
3 санат
0,48
8 есе

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) по Катон-Карагайскому району
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 18/170-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2018 года № 5-13-142
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 505, пунктом 3 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) по Катон-Карагайскому району, согласно приложению 2.
2. Определить село Улкен Нарын близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Байгонусов
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Приложение 1
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
№ 18/170-VІ
от 20 июня 2018 года
Категории автостоянок (паркингов) по Катон-Карагайскому району
№ п/п
Виды автостоянок (паркингов)
Категории
1
Надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа
1 категория
2
Автостоянки, пристроенные к зданиям другого назначения, автостоянки пристроенные в зданиях другого значения
2 категория
3
Автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах
3 категория
Приложение 2
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
№ 18/170-VІ
от 20 июня 2018 года
Базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) по Катон-Карагайскому району
№пп
Категории автостоянок (паркингов)
Базовые налоговые ставки установленные налоговым Кодексом
Установленные базовые налоговые ставки
1
1 категория
0,48
в 10 раз
2
2 категория
0,48
в 9 раз
3
3 категория
0,48
в 8 раз