2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5435 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 24/214-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы"  Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132-VI (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5377 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1 - қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 554,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4 240,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1829,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 32 485,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 554,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 12.12.2018 № 23/194-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 4 - қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 801,0 мың теңге, оның iшiнде:

О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 января 2018 года № 15/144-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2018 года № 5435. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 24/214-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата  от 26 декабря 2017 года № 15/132-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5377), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 554,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 240,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1829,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 485,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 554,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.12.2018 № 23/194-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –82 801,0 тысяч тенге, в том числе:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 12.12.2018 № 23/194-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Смағұлова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 4 қаңтардағы

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.12.2018 № 23/194-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Смагулова
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного