"2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 28/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 қарашада № 5-14-181 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 32/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/264-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 ақпандағы "Рауан-Заря" аудандық газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5321981.9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 540350,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 26396,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 18724,6 мың теңге;
трансферттердің түсім - 4736510 мың теңге;
2) шығындар - 5353083,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20826 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 36078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 15252 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 октября 2018 года № 28/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2018 года № 5-14-181. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 32/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано 9 февраля 2018 года в районной газете "Рауан-Заря" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5321981,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 540350,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 26396,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 18724,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4736510 тысяч тенге;
2) затраты - 5353083,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20826 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 36078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 15252 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:

қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 51927,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 51927,2 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 36075 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 15252 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 31104,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Садуов
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы М. Сағанақов
Күршім аудандық
мәслихатының

приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 51927,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -51927,2 тысяч тенге:
поступления займов - 36075 тысяч тенге;
погашение займов - 15252 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 31104,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Садуов
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата

111521,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18619
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12313
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
120635
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
120315
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
2
Қаржылық қызмет
1469
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1469
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1082
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
387
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
113324
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
23610
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23610
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31448
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31448
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27519
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26416
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1103
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30747
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29999
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
668
2
Қорғаныс
52184
1
Әскери мұқтаждар
10996
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10996
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10996
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
41188
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
41188
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
37398
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

111521,6
003
Капитальные расходы государственного органа
18619
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12313
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120635
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120315
022
Капитальные расходы государственного органа
320
2
Финансовая деятельность
1469
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1469
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1082
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
387
9
Прочие государственные услуги общего характера
113324
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
23610
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
23610
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31448
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31448
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27519
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26416
040
Развитие объектов государственных органов
1103
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30747
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
29999
003
Капитальные расходы государственного органа
80
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
668
2
Оборона
52184
1
Военные нужды
10996
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10996
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10996
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
41188
122
Аппарат акима района (города областного значения)
41188
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
37398
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы