"2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 31/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 5-14-186 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 32/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5695 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 ақпандағы "Рауан-Заря" аудандық газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5348633,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 537309,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 27388,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 20773,6 мың теңге;
трансферттердің түсім - 4763161,3 мың теңге;
2) шығындар - 5379734,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20826 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 36078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 15252 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 31/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 декабря 2018 года № 5-14-186. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 32/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5695), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано 9 февраля 2018 года в районной газете "Рауан-Заря" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5348633,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 537309,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 27388,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 20773,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4763161,3 тысяч тенге;
2) затраты - 5379734,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20826 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 36078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 15252 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:

қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 51927,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 51927,2 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 36075 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 15252 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 31104,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Айкенев
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы М. Сағанақов
Күршім аудандық
мәслихатының

приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 51927,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -51927,2 тысяч тенге:
поступления займов - 36075 тысяч тенге;
погашение займов - 15252 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 31104,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Айкенев
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата

413743,8
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
286555,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
20430
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20310
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
144211,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
112879,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19019
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12313
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121914
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121594
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
2
Қаржылық қызмет
1432
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1432
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1082
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
350
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
125756,3
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
23840
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23840
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31448
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31448
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38834,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37963,3
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
871
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31634
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30646
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

413743,8
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
286555,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
20430
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20310
003
Капитальные расходы государственного органа
120
122
Аппарат акима района (города областного значения)
144211,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
112879,5
003
Капитальные расходы государственного органа
19019
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12313
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121914
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121594
022
Капитальные расходы государственного органа
320
2
Финансовая деятельность
1432
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1432
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1082
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
350
9
Прочие государственные услуги общего характера
125756,3
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
23840
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
23840
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31448
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31448
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38834,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
37963,3
040
Развитие объектов государственных органов
871
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31634
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
30646
003
Капитальные расходы государственного органа
80
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

31914
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
15000
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
947
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31903
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
69048
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
9530
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37224
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8944
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8944
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1941
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7003
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
548043
1
Тұрғын үй шаруашылығы
38300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20648
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
20648
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17652
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7652
011
Жекеленген санаттағы азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
2
Коммуналдық шаруашылық
507284
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
507284
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
454897
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
46387
3
Елді-мекендерді абаттандыру
2459
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрлыс, сәулет,тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2459
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1451
029
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

31914
007
Оказание жилищной помощи
15000
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
125
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
947
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31903
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69048
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9530
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37224
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8944
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8944
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1941
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
7003
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
548043
1
Жилищное хозяйство
38300
464
Отдел образования района (города областного значения)
20648
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20648
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17652
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7652
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
2
Коммунальное хозяйство
507284
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
507284
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
454897
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
46387
3
Благоустройство населенных пунктов
2459
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2459
025
Освещение улиц в населенных пунктах
1451
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов