2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 11 қаңтарда № 5-14-190 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 45/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6943353,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 596796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16258,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1478 мың теңге;
трансферттер түсімі - 6328820,2 мың теңге;
2) шығындар - 6982515,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 37963 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 55625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 17662 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 77528,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 77528,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 55603,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 17662 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 39587,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2019 жылға берілген субвенция көлемі 3541262 мың теңге, 2020 жылға 3541262 мың теңге, 2021 жылға 3541262 мың теңге сомасында аудандық бюджетте ескерілсін.

О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2019 года № 5-14-190. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 45/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 6943353,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 596796 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16258,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1478 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6328820,2 тысяч тенге;
2) затраты - 6982515,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 37963 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 55625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 17662 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 77528,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -77528,7 тысяч тенге:
поступления займов - 55603,6 тысяч тенге;
погашение займов - 17662 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 39587,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2019 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в районном бюджете объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в бюджет района на 2019 год в сумме 3541262 тысяч тенге, на 2020 год в сумме 3541262 тысяч тенге, на 2021 год в сумме 3541262 тысяч тенге.

3. Аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқаруға ауысатын субвенция көлемі 100880 мың теңге қаражатты, 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылсын, соның ішінде:
Күршім ауылдық округіне - 25859 мың теңге;
Марқакөл ауылдық округіне - 22884 мың теңге;
Сарыөлең ауылдық округіне - 17462 мың теңге;
Қалжыр ауылдық округіне - 15927 мың теңге;
Боран ауылдық округіне - 18748 мың теңге.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазқстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарлатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
5. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес ауданның бюджетінде 2019 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз орындауға қабылдансын.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 12005 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 4 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілілікті өзін өзі басқаруға бөлінетін нысаналы трансферттер Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген 455577 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 528178 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.

3. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты местного самоуправления в сумме 100880 тысяч тенге, в том числе:
Курчумскому сельскому округу - 25859 тысяч тенге;
Маркакольскому сельскому округу - 22884 тысяч тенге;
Сарыоленскому сельскому округу - 17462 тысяч тенге;
Калжырскому сельскому округу - 15927 тысяч тенге;
Бурановскому сельскому округу - 18748 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов в размере 100 процентов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 12005 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
8. Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам местного самоуправления на 2019 год определяется постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области.
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 455577 тысяч тенге.
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 528178 тысяч тенге.

11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 32639 мың теңге дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге 37875 мың теңгеге кредиттер қарастырылсын.
13. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттің шығындарын өтеу үшін түскен 204663 мың теңгені бөлу қарастырылсын.

11. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 32639 тысяч тенге.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 37875 тысяч тенге.
13. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год распределение сумм поступлений на компенсацию потерь республиканского бюджета в сумме 204663 тысяч тенге.

34668
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
20000
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
498
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25879
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83506
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2740
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47781
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17193
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17193
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7631
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9562
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
290251,12
1
Тұрғын үй шаруашылығы
31944,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31944,9
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
19614,9
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12280
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және жайластыру
50
2
Коммуналдық шаруашылық
248306,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
248306,3
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
31982
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызмет етуі
95425,3
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
422
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
120477
3
Елді-мекендерді көркейту
10000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
031
Елді мекендердегі санитариясын қамтамасыз ету
10000
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

34668
007
Оказание жилищной помощи
20000
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
125
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
498
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25879
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83506
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2740
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47781
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17193
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17193
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7631
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
9562
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
290251,2
1
Жилищное хозяйство
31944,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31944,9
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
19614,9
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12280
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50
2
Коммунальное хозяйство
248306,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
248306,3
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
31982
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
95425,3
026
Организация эксплуатации тепловых сетей , находящихсия в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
422
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
120477
3
Благоустройство наеленных пунктов
10000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
031
Обеспечение санитарии населеных пунктов
10000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

1397
010
Эпизоотияға қарсы жүргізу
2529,8
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
100863,2
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17795
6
Жер қатынастары
30611
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30611
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30611
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16707
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16707
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16707
12
Көлiк және коммуникация
92631
1
Автомобиль көлігі
88131
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
88131
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
88131
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4500
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4500
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
4500
13
Басқалар
398008
9
Басқалар
398008
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16901
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9860
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7041
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
381107
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
181107
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
200000
14
Борышқа қызмет көрсету
19,9
1
Борышқа қызмет көрсету
19,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

1397
010
Проведение противоэпизоотических
2529,8
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
100863,2
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
17795
6
Земельные отношения
30611
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30611
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
30611
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16707
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16707
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16707
12
Транспорт и коммуникации
92631
1
Автомобильный транспорт
88131
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88131
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
88131
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4500
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4500
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
4500
13
Прочие
398008
9
Прочие
398008
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16901
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9860
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7041
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
381107
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
181107
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
200000
14
Обслуживание долга
19,9
1
Обслуживание долга
19,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

003
Жалпы білім беру
Күршім
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 32/3-VI шешіміне 5 қосымша
Күршім аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешiмдерiнiң тiзбесi
1) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, аудандық "Рауан-Заря" газетінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 3, 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 4, 2018 жылғы 02 ақпандағы № 5, 2018 жылғы 09 ақпандағы № 6, және 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 20/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5554 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 22/4-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-161 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 24 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 18 маусымдағы № 23/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-167 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 02 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 31 шілдедегі № 24/6-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-173 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 04 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 26/3-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-178 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

003
Общее образование
Приложение 5
к решению Курчумского
районного маслихата
от 26 декабря 2018г № 32/3-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
1) решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано в районной газете "Рауан-Заря" от 19 января 2018 года № 3, 26 января 2018 года № 4, 02 февраля 2018 года № 5, 09 февраля 2018 года № 6 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года);
2) решение Курчумского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 20/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5554 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 марта 2018 года);
3) решение Курчумского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 22/4-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-161 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 мая 2018 года);
4) решение Курчумского районного маслихата от 18 июня 2018 года № 23/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-167 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 02 июля 2018 года);
5) Решение Курчумского районного маслихата от 31 июля 2018 года № 24/6-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-173 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 сентября 2018 года);
6) решение Курчумского районного маслихата от 6 сентября 2018 года № 26/3-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-178 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 сентября 2018 года);

7) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 04 қазандағы № 27/6-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-180 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 24 қазандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 22 қазандағы № 28/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-181 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 22 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9) "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 29 қарашадағы № 31/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-186 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

7) решение Курчумского районного маслихата от 04 октября 2018 года № 27/6-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-180 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 октября 2018 года);
8) решение Курчумского районного маслихата от 22 октября 2018 года № 28/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-181 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 ноября 2018 года);
9) решение Курчумского районного маслихата от 29 ноября 2018 года № 31/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-186 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2018 года).