Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 18/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5430 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 33/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 11.01.2019 № 33/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1- бабы 2-тармагына, 75-бабы 2-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 желтоқсандағы № 17/3-VI "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 75421 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 40840 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1993 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 32588 мың теңге;
2) шығындар - 75421 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Күршім ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2018 жылға - 27029 мың теңге сомасында Күршім ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.

О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 января 2018 года № 18/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2018 года № 5430. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 33/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.01.2019 № 33/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 75421 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 40840 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1993 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 32588 тысяч тенге;
2) затраты - 75421 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть в бюджете Курчумского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Курчумского сельского округа на 2018 год в сумме 27029 тысяч тенге.

3. Күршім ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 13000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 25080 мың теңге;
2) шығындар - 38145 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалытын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге,
оның ішінде:
қарыздардың түсуі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 21/2-VI; 16.08.2018 № 25/2-VI; 23.11.2018 № 30/2-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Аудандық бюджеттен Марқакөл ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2018 жылға - 24171 мың теңге сомасында Марқакөл ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
5. Күршім ауданының Сарыөлең ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22817 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 31 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 18586 мың теңге;
2) шығындар - 22817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге,
оның ішінде:
қарыздардың түсуі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 21/2-VI; 23.11.2018 № 30/2-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа Курчумского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 38145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13000 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 25080 тысяч тенге;
2) затраты - 38145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 21/2-VI; от 16.08.2018 № 25/2-VI; 23.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть в бюджете Маркакольского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Маркакольского сельского округа на 2018 год в сумме 24171 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Сарыоленского сельского округа Курчумского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 22817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4200 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 31 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 18586 тысяч тенге;
2) затраты - 22817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 21/2-VI ; от 23.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

6. Аудандық бюджеттен Сарыөлең ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2018 жылға - 18108 мың теңге сомасында Сарыөлең ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
7. Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 37024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1224 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 31057 мың теңге;
2) шығындар - 37024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге,
оның ішінде:
қарыздардың түсуі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 21/2-VI; 16.08.2018 № 25/2-VI; 22.10.2018 № 29/2-VI; 23.11.2018 № 30/2-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен
8. Аудандық бюджеттен Қалжыр ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2018 жылға - 26085 мың теңге сомасында Қалжыр ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
9. Күршім ауданының Боран ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға бюджеті сәйкесінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24637 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 19854 мың теңге;
2) шығындар - 24637 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдықтары - 0 теңге.

6. Учесть в бюджете Сарыоленского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Сарыоленского сельского округа на 2018 год в сумме 18108 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа Курчумского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 37024 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4743 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1224 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 31057 тысяч тенге;
2) затраты - 37044 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 21/2-VI; от 16.08.2018 № 25/2-VI ; от 22.10.2018 № 29/2-VI; от 23.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть в бюджете Калжырского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Калжырского сельского округа на 2018 год в сумме 26085 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа Курчумского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 24637 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4765 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 19854 тысяч тенге;
2) затраты - 24637 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.

Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 21/2-VI; 23.11.2018 № 30/2-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. Аудандық бюджеттен Боран ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2018 жылға - 19459 мың теңге сомасында Боран ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
11. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Кудедаева
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Сағанақов
Күршім аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 5 қаңтардағы
№ 18/2-VI шешіміне 1 қосымша
Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 21/2-VI ; от 23.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Учесть в бюджете Бурановского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Бурановского сельского округа на 2018 год в сумме 19459 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Кудедаева
Секретарь Курчумского
районного маслихата
М. Саганаков
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата
от 5 января 2018 года № 18/2-VI
Бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2018 год