Шектеу іс – шараларын тоқтату және "Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің "Арын" шаруа қожалығының "Ашыбасы", "Жанасбай", "Шакер" қыстақтарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 1 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 5-14-187 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылдың 27 қарашадағы № 1303 ұсынысы негізінде, Қалғұты ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің "Арын" шаруа қожалығының "Ашыбасы", "Жанасбай", "Шакер" қыстақтарында ірі қара мүйізді малына сарып ауыруынан Республикалық бюджеті есебінен жүргізілген сауықтыру жұмыстары қанағаттанарлық нәтиже көрсетуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 тамыздағы "Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің "Арын" шаруа қожалығының "Ашыбасы", "Жанасбай", "Шакер" қыстақтарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5192 болып тіркелінген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 11 қыркүйек 2017 жылы жарияланған) № 1 шешімінің күші жойылсын.
3. "Қалғұты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Калгутинского сельского округа от 4 августа 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в зимовках "Ашыбасы", "Жанасбай", "Шакер" крестьянского хозяйства "Арын" Калгутинского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 декабря 2018 года № 5-14-187
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 ноября 2018 года № 1303 аким Калгутинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в зимовках "Ашыбасы", "Жанасбай", "Шакер" крестьянского хозяйства "Арын" Калгутинского сельского округа Курчумского района в связи с положительным результатом проведенных оздоровительных работ за счет Республиканского бюджета среди заболевших бруцеллезом крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Калгутинского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в зимовках "Ашыбасы", "Жанасбай", "Шакер" крестьянского хозяйства "Арын" Калгутинского сельского округа Курчумского района" № 1 от 4 августа 2017 года (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 5 сентября 2017 года за № 5192, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в эталонном виде 11 сентября 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Калгутинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата отправить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалғұты ауылдық
округінің әкімі Д. Абиева

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения отправить его копии на официальное опубликование в перидические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Калгутинского
сельского округа Д. Абиева