"2018-2020 жылдарға арналқан Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, К. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылқы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 21-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 5-15-109 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5437 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 45 708,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 421,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 680,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 662,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 9 954,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 9 954,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 21-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 апреля 2018 года № 5-15-109. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 31-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5437, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 708,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 421,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 680,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55 662,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 9 954,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 9 954,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 954,0 мың теңге;";
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 7 және 8 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 141,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 128,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 551,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 462,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 603,1 мың теңге;";
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 462,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 2 462,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 462,1 мың теңге;";
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 11, 12 және 13 қосымшағасәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 662,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 469,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 178,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 443,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 781,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 781,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 781,8 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 6, 11 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Садыков
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 9 954,0 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 141,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 128,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 551,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 462,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 603,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 462,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 2 462,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 462,1 тысяч тенге;";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 662,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 469,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 178,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 443,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 781,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 781,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 781,8 тысяч тенге;";
приложения 1, 6, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, к данному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Садыков
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата