Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 145 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 6 маусымда № 5-15-114 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қазандағы № 317 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 08.10.2019 № 317 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 13898 нөмірімен тіркелген) бұйрығына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда жұмыс орындарына квота белгіленсін:
1) ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз көлемде (1 қосымша);
2) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 2 пайыз мөлшерінде (2 қосымша);
3) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 2 пайыз мөлшерінде (3 қосымша).
2. "Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 23 мая 2018 года № 145. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 июня 2018 года № 5-15-114. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 8 октября 2019 года № 317
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 08.10.2019 № 317 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 6 апреля 2016 года, приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13898) акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и собственности установить квоту рабочих мест:
1) для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере 1 процента от списочной численности работников организации(приложение 1);
2) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 2 процента от списочной численности работников организации(приложение 2);
3) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 2 процента от списочной численности работников организации (приложение 3).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;

2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Кокпектинского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкпекті ауданы әкімінің орынбасары Даурен Бакытжанович Койгельдинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудан әкімінің
міндетін атқарушы
М. Темиржанов
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "23" мамыр
№ 145 қаулысына 1- қосымша
Ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
№
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарыныңтүлектері болып табылатын азаматтар
үшін жұмыс орындарыныңсаны
1
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" Коммуналдық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
107
1
1
2
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" Коммуналдық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
157
1
1
БАРЛЫҒЫ
264
1
2
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "23" мамыр
№ 145 қаулысына 2 қосымша
Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
№
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары саны
1
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" Коммуналдық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
107
2
2
2
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті ауданың ауданаралық ауруханасы" Коммуналдық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
157
2
2
3
"Мәмбет" ШҚ
78
2
3
БАРЛЫҒЫ
342
2
7
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "23" мамыр
№ 145 қаулысына 3 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
№
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған
адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" Коммуналдық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
107
2
2
2
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті ауданың ауданаралық ауруханасы" Коммуналдық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
157
2
2
3
"Мәмбет" ШҚ
78
2
3
БАРЛЫҒЫ
342
2
7

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Койгельдина Даурена Бакытжановича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кокпектинского района
М. Темиржанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Кокпектинского района
от "23" мая 2018 года № 145
Перечень организаций, на которых устанавливается квота рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
№
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кокпектинская центральная районная больница" Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанской Области
107
1
1
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кокпектинская межрайонная больница" Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанской Области
157
1
1
ИТОГО 264 1 2
Приложение 2
к постановлению акимата
Кокпектинского района
от "23" мая 2018 года № 145
Перечень организаций, на которых устанавливается квота рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
№
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кокпектинская центральная районная больница" Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанской Области
107
2
2
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кокпектинская межрайонная больница" Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанской Области
157
2
2
3
КХ "Мамбет"
78
2
3
ИТОГО 342 2 7
Приложение 3
к постановлению акимата
Кокпектинского района
от "23" мая 2018 года № 145
Перечень организаций, на которых устанавливается квота рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
№
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кокпектинская центральная районная больница" Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанской Области
107
2
2
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кокпектинская межрайонная больница" Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанской Области
157
2
3
3
КХ "Мамбет"
78
2
3
ИТОГО 342 2 7