Көкпекті ауданы бойынша бағалау аймақтары шекараларын және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 шілдеде № 5-15-117 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 7-6/1 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 11.10.2023 № 7-6/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 510 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес Көкпекті ауданы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 20 маусымдағы
№ 23-6/4 шешіміне
1 қосымша
Көкпекті ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 20 маусымдағы
№ 23-6/4 шешіміне
2 қосымша
Көкпекті ауданы бойынша елді мекендердің жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ №
Бағалау аймақтарына кіретін елді мекен аттары
Базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенті
1
Көкпекті ауылы,Ұзынбұлақ ауылы, Қарағандыкөл ауылы, Үлкенбөкен ауылы, Көкжайық ауылы, Тассай ауылы, Үлгілімалшы ауылы, Шұғылбай ауылы, Мелитополь ауылы, Шәріптоғай ауылы, Биғаш ауылы, Преображенка ауылы, Теректі ауылы, Аққала ауылы, Ажа ауылы, Толағай ауылы, Жансары ауылы, Ақтас ауылыҮшкөмей ауылы, Қайнар ауылы, Ақсу ауылы, Мамай ауылы, Нұра ауылы, Самар ауылы, Бастаушы ауылы, Үкіліқыз ауылы, Черноярка ауылы, Ақой ауылы, Қарамойыл ауылы, Сүлеймен ауылы, Құлынжон ауылы, Жаңажол ауылы, Комсомол ауылы, Егінбұлақ ауылы, Малая Буконь ауылы, Қойтас ауылы, Қараөткел ауылы, Мариногорка ауылы, Мойылды ауылы, Шұбарқайың ауылы, Палатцы ауылы, Көкжыра ауылы, Көкжота ауылы, Сарыбел ауылы, Миролюбовка ауылы, Раздольное ауылы, Қайыңды ауылы, Новостройка ауылы, Жұмба ауылы, Песчанка ауылы,Подгорное ауылы, Қарақол ауылы.
1,5

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Кокпектинскому району
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 23-6/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июля 2018 года № 5-15-117. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 11 октября 2023 года № 7-6/1
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 11.10.2023 № 7-6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога по Кокпектинскому району согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь
районного маслихата
Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 20 июня 2018 года № 23-6/4
Границы оценочных зон населенных пунктов Кокпектинского района
Приложение 2
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 20 июня 2018 года № 23-6/4
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога населенных пунктов по Кокпектинскому району
№ зон
Наименование населенных пунктов входящих в оценочную зону
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам
1
Село Кокпекты, село Узунбулак, село Карагандыколь, село Улкенбокен, село Кокжайык, село Тассай, село Улгулималшы, село Шугылбай, село Мелитополь село Шариптогай, село Бигаш, село Преображенка, село Теректы, село Аккала, село Ажа, село Толагай, село Жансары, село Актас, село Ушкомей, село Кайнар, село Аксу, село Мамай, село Нура, село Самар, село Бастаушы, село Укуликыз, село Черноярка, село Акой, село Карамойыл, село Сулеймен, село Кулынжон, село Жанажол, село Комсомол, село Егинбулак, село Малая Буконь, село Койтас, село Караоткел, село Мариногорка, село Мойылды, село Шубаркайын, село Палатцы, село Кокжыра, село Кокжота, село Сарыбел, село Миролюбовка, село Раздольное, село Кайынды, село Новостройка, село Жумба, село Песчанка, село Подгорное, село Каракол.
1,5