"2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қазандағы № 26-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 қазанда № 5-15-125 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-123 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5437 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 7 және 8 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 57 323,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 128,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 013,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 182,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 323,1 мың теңге;";
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;

О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 октября 2018 года № 26-5/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2018 года № 5-15-125. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 31-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Кокпектинского районного маслихата от 7 сентября 2018 года № 25-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-123), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" № 19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5437, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2018 года) следующее изменение:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 323,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 128,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 013,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 27 182,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 323,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;";
аталған шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Кажиакберов
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге;";
приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Р. Кажиакберов
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение
к решению Кокпектинского
районного маслихата