"2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5-15-131 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 30-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 24/275-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5695 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5355 тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 243 212,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 777 762,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 230,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 816,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 219 199,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 123 244,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 660,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60 163,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 503,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 99 464,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 99 464,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 декабря 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5-15-131. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 30-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 30-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5695), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5355, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 243 212,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 777 762,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 73 816,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 219 199,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 123 244,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 660,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60 163,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 503,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 99 464,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 99 464,0 тысяч тенге;

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 156,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 156,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 60 163,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20 503,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120 700,6 мың теңге.";
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 4 қосымшасына сәйкес 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысанылы трансферттер 312 160,7 мың теңге көлемінде ескерілсін.";
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 5 қосымшаға сәйкес 2018 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 232 108,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 6 қосымшаға сәйкес 2018 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 821 556,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Каиргазинов
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының

поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 156,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 156,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 60 163,8 тысяч тенге;
погашение займов –20 503,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120 700,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 312 160,7 тысяч тенге согласно приложению 4.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 232 108,0 тысяч тенге согласно приложению 5.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 821 556,0 тысяч тенге согласно приложению 6.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Каиргазинов
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского
районного маслихата

2 700,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 861,9
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
98 935,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
321 739,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
82 762,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 338,4
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 338,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
70 424,0
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
70 424,0
2
Әлеуметтiк көмек
231 557,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
231 557,3
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 438,0
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 871,1
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 744,0
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 791,4
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 806,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78 145,0
17
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 978,8
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 783,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7 420,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
7 420,0
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000,0
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 420,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 361 625,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 156,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 850,0
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
0,0
4
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 850,0

2 700,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 861,9
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
98 935,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
321 739,7
1
Социальное обеспечение
82 762,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 338,4
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 338,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70 424,0
10
Государственная адресная социальная помощь
70 424,0
2
Социальная помощь
231 557,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
231 557,3
4
Программа занятости
70 438,0
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 871,1
7
Оказание жилищной помощи
1 744,0
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 791,4
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 806,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78 145,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 978,8
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 783,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7 420,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
7 420,0
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000,0
50
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 420,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 361 625,5
1
Жилищное хозяйство
3 156,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 850,0
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 850,0

38 921,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 204,0
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 214,0
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
790,0
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28 717,6
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 184,6
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 983,0
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
159 308,2
1
Ауыл шаруашылығы
131 212,2
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
131 212,2
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 020,0
5
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 500,0
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 049,0
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
908,0
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 970,2
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
101 765,0
6
Жер қатынастары
14 364,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 364,0
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 364,0
6
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13 732,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 732,0
99
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13 732,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 926,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 926,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24 926,1
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

38 921,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 204,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 214,0
10
Капитальные расходы государственного органа
790,0
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28 717,6
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17 184,6
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 983,0
6
Капитальные расходы государственного органа
550,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
159 308,2
1
Сельское хозяйство
131 212,2
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
131 212,2
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 020,0
5
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0,0
7
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 500,0
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 049,0
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
908,0
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 970,2
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
101 765,0
6
Земельные отношения
14 364,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 364,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 364,0
6
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13 732,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 732,0
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 732,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 926,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 926,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24 926,1
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 503,6
5
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
20 503,6
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 29-2 шешіміне 2 қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 18-2 шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілердің еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі өту, сондай-ақ олардың лауазымдық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін айсайынғы қосымша ақы төлеу үшін

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 503,6
5
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
20 503,6
Приложение 2 к решению
Кокпектинского
районного маслихата
от 5 декабря 2018 года
№ 29-2
Приложение 4 к решению
Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 18-2
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Для перехода на новую модель оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

21 839,0
ассистенттер қызметіне
19 657,0
консультанттар қызметіне
2 182,0
5
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
27 946,0
еңбекақыны ішінара субсидиялауға
4 667,0
көшіп-қонуға субсидия ұсынуға
9 090,0
жастар тәжірибесіне
3 607,0
тұрғын-үйді жалға алуға және коммуналдық шығындарды өтеуге
7 215,0
жаңа биснес идеяларды іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар
3 367,0
6
Жаңа мазмұнды білім беру бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламасын іске асыратын, білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге, және аталған бағыт бойынша жергілікті бюджет есебінен төленген шығындарды өтеуге
126 603,0
7
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үлін қосымша ақы төлеуге

21 839,0
услуги ассистентов
19 657,0
услуги консультантов
2 182,0
5
Реализация мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства:
27 946,0
на частичное субсидирование заработной платы
4 667,0
на предоставление субсидий на переезд
9 090,0
на молодежную практику
3 607,0
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат
7 215,0
грантам переселенцам на реализацию новых бизнес идей
3 367,0
6
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
126 603,0
7
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

11 988,0
Барлығы
232 108,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 29-2 шешіміне 4 қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 18-2 шешіміне 6 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 112 108,0
Барлығы
1 112 108,0

11 988,0
Всего
232 108,0
Приложение 4 к решению
Кокпектинского
районного маслихата
от 5 декабря 2018 года
№ 29-2
Приложение 6 к решению
Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 18-2
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 112 108,0
Всего
1 112 108,0