"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 шілдедегі № 27-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 17 шілдеде № 5-16-141 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 32-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5648 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5357 нөмірімен тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 396 889,1 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 725 560,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 843,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 387,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 652 098,7 мың теңге;
2) шығындар – 10 411 234,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 84 080,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –101 010,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 930,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – - 98 431,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 июля 2018 года № 27-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июля 2018 года № 5-16-141. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32-2
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5648) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5357, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республикик Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 396 889,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 725 560,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 843,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 387,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 652 098,7 тенге;
2) затраты – 10 411 234,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 080,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 930,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 98 431,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 431,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 101 010,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 930,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 351,1 мың теңге."
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 157 839,7 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен – 3 324 072,0 мың теңге көлемінде нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Мұхамадиева
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 2 шілдедегі
№ 27-5 шешіміне 1 қосымша
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 20-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Санат
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
Сомасы
(мың теңге)
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 431,1 тысяч тенге.
поступление займов – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение займов – 16 930,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 351,1 тысяч тенге.
в пункте 9 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 1 157 839,7 тысяч тенге.";
в пункте 10 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 3 324 072,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ж. Мухамадиева
Секретарь Тарбагатайского районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата от 2 июля 2018 года № 27-5
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 20-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование доходов
Сумма
(тысяч тенге)
I. ДОХОДЫ

160 676,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 235,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
71 792,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
83,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 496,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
192,0
023
Әдістемелік жұмыс
33 478,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 400,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
655 423,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
223 947,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
220 832,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
220 832,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 115,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 115,0
2
Әлеуметтiк көмек
395 863,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
395 863,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106 384,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 020,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 355,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 692,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 465,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
116 026,7
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
36 213,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 548,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35 612,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 612,7

160 676,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 235,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
71 792,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
83,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 496,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
192,0
023
Методическая работа
33 478,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 400,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
655 423,4
1
Социальное обеспечение
223 947,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
220 832,0
005
Государственная адресная социальная помощь
220 832,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 115,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 115,0
2
Социальная помощь
395 863,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
395 863,7
002
Программа занятости
106 384,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 020,0
006
Оказание жилищной помощи
2 355,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 692,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 465,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
116 026,7
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
36 213,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 548,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35 612,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 612,7