"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қазандағы № 30-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 қарашадағы № 5-16-151 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 32-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы жылғы 10 қазандағы № 23/264-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5357 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 585 514,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 740 560,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 843,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 387,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 825 724,2 мың теңге;
2) шығындар – 10 599 865,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 080,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –101 010,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 930,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018 - 2020 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2018 года № 30-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 ноября 2018 года № 5-16-151. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32-2
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5357, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 585 514,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 740 560,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 843,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 387,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 825 724,2 тенге;
2) затраты – 10 599 865,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 080,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 930,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 98 431,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 431,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 101 010,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 930,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 351,1 мың теңге."
9 тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 331 465,2 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Тарбағатай
аудандық мәслихатының хатшысының м.а. Т. Байдіндаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 98 431,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 431,1 тысяч тенге.
поступление займов – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение займов – 16 930,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 351,1 тысяч тенге.";
в пункте 9:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 1 331 465,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, и.о. секретаря
Тарбагатайского районного маслихата Т. Байдиндаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата

177 764,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
177 764,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
184 440,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
184 440,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 767,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 285,8
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
83,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 079,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
192,0
023
Әдістемелік жұмыс
36 778,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27 256,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
658 002,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
237 431,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234 032,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
234 032,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 399,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 399,0
2
Әлеуметтiк көмек
383 922,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
383 922,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95 678,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 720,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 355,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 792,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 159,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
116 646,7
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
36 413,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 998,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

177 764,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
177 764,0
9
Прочие услуги в области образования
184 440,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
184 440,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 767,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
80 285,8
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
83,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 079,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
192,0
023
Методическая работа
36 778,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27 256,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
658 002,2
1
Социальное обеспечение
237 431,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234 032,0
005
Государственная адресная социальная помощь
234 032,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 399,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 399,0
2
Социальная помощь
383 922,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
383 922,5
002
Программа занятости
95 678,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 720,0
006
Оказание жилищной помощи
2 355,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 792,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 159,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
116 646,7
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
36 413,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 998,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

2018 жылғы 26 қазандағы
№ 30-2 шешіміне 3 қосымша
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 20-2 шешіміне 6 қосымша
Тарбағатай ауданының 2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
Даму бюджеттік бағдарламалары

от 26 октября 2018 года
№ 30-2
Приложение 6 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 20-2
Перечень бюджетных программ развития, выделенных из бюджета на развитие и направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) Тарбагатайского района на 2018 год
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
Программы бюджета развития