Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 мамырдағы № 177 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 8 маусымда № 5-17-182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 13.05.2020 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2)-тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Кусаиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Д. Қажанов
Келісілді
Ұлан аудандық мәслихатының хатшысы О. Сыдыков
2018 жылғы "22" мамыр
Ұлан ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "2" мамырдағы
№ 177 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) халықты жұмыспен қамту орталығының директоры;
2) халықты жұмыспен қамту орталығының мамандары;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистенттер;
4) үйде әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшесінің меңгерушісі;
5) әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшенің кеңес берушісі;
6) әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшенің әлеуметтік жұмыскері.
2. Білім беру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын, орталық, мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме мен кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары, интернат, психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес, оқу-өндірістік пункт меңгерушісі;

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 2 мая 2018 года № 177. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июня 2018 года № 5-17-182. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2020 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 13.05.2020 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Кусаинова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Уланского района
Д. Қажанов
Согласовано
Секретарь маслихата Уланского района О. Сыдыков
"22" мая 2018 год
Приложение к постановлению
акимата Уланского района
№ 177 от "2" мая 2018 года
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) директор центра занятости населения;
2) специалисты центра занятости населения;
3) ассистенты по социальной работе;
4) заведующий отделением социальной помощи на дому;
5) консультант по социальной помощи на дому;
6) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного, коммунального, казенного предприятия в том числе дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;

2) барлық мамандықтар мұғалімдері, медбике, аға тәрбиеші, тәрбиеші, тәлімгер, аға шебер, шебер, оқытушы, музыкалық жетекші, әлеуметтік педагог, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім педагогы, педагог-психолог;
3) зертхана жетекшісі;
4) әдістемелік кабинет басшысы;
5) меңгерушісі: интернат, кітапхана, мұражай, оқу кабинетінің, оқу зертханасының, спорт құрылыстарының, медициналық педогогикалық комиссия психологі;
6) кітапханашы;
7) әдістемеші;
8) үйірме жетекшісі;
9) аудармашы;
10) тренер;
11) хореограф;
12) тәрбиешінің көмекшісі;
13) нұсқаушы.
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) директор және директордың орынбасары
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) кітапханашы;
4) аккомпаниатор;
5) мәдени тынығу жұмысының қызметкері;
6) музыкалық оператор;
7) музыкалық жетекші;
8) вокалдық тобының басшысы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) демалыс ұйымдастырушы;
12) техникалық әртіс, дыбыстық оператор;
13) әдіскер;
14) сектор меңгерушісі;
15) клуб меңгерушісі;
16) суретші;
17) хормейстер;
18) солист;
19) қоюшы-режиссер.
4. Спорт саласы мамандарының лауазымдары:
1) басшы, директор;
2) директордың, басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) нұсқаушы, әдіскер-нұсқаушы;
4) аға жаттықтырушы, жаттықтырушы.
5. Агроөнеркәсіптік кешен мамандарының лауазымдары:
1) директор және директордың орынбасары;
2) ветеринарлық пунктінің меңгерушісі;
3) ветеринарлық дәрігер;
4) ветеринарлық эпизоотолог;
5) ветеринарлық паразитолог;
6) ветеринарлық терапевт;
7) ветеринарлық санитар
8) ветеринарлық фельдшер;
9) малды қолдан ұрықтандыру жөніндегі оператор.

2) учителя всех специальностей, медицинская сестра, старший вожатый, вожатый, старший воспитатель, воспитатель, мастер, музыкальный руководитель, социальный педагог, педагог-организатор, педагог-психолог, педагог организации дополнительного образования;
3) руководитель лаборатории;
4) руководитель методического кабинета;
5) заведующий: интернатом, библиотекой, музеем, учебным кабинетом, учебной лабораторией, спортивным сооружением, психолого-медицинской педагогической комиссией;
6) библиотекарь;
7) методист;
8) руководитель кружка;
9) переводчик;
10) тренер;
11) хореограф;
12) помощник воспитателя;
13) инструктор.
3. Должности специалистов культуры:
1) директор, заместитель директора;
2) культорганизатор;
3) библиотекарь;
4) аккомпаниатор;
5) работник по культурно-досуговой деятельности;
6) музыкальный оператор;
7) музыкальный руководитель;
8) руководитель вокальной группы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) организатор досуга;
12) технический исполнитель, в том числе звукооператор;
13) методист;
14) заведующий сектором;
15) заведующий клубом;
16) художник;
17) хормейстер;
18) солист;
19) режиссер-постановщик.
4. Должности специалистов спорта:
1) руководитель, директор;
2) заместитель директора, руководителя по учебной работе;
3) инструктор, инструктор-методист;
4) старший тренер, тренер.
5. Должности специалистов агропромышленного комплекса:
1) директор, заместитель директора;
2) заведующий ветеринарного пункта;
3) ветеринарный врач;
4) ветеринарный эпизоотолог;
5) ветеринарный паразитолог;
6) ветеринарный терапевт;
7) ветеринарный санитар;
8) ветеринарный фельдшер;
9) оператор по искусственному осеменению животных.