"2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 224 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 5-17-192 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 257 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 – тармағы 1) - тармақшасына, "2018–2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176–VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 22 тамыздағы № 22/245-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5674 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018–2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5378 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6189689,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1175055,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5273,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 647680,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4361680,9 мың теңге;
2) шығындар – 5635740,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 142242,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164986,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22744,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 сентября 2018 года № 224. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 сентября 2018 года № 5-17-192. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 257
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 257 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 августа 2018 года № 22/245-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5674), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5378, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6189689,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1175055,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5273,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 647680,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4361680,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5635740,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142242,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164986,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22744,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

119769,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25493,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3377,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
69717,6
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13272,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7440,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
421801,2
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
50295,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39711,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39711,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10584,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10584,0
2
Әлеуметтiк көмек
336528,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
336528,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
136243,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29925,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10379,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38649,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1640,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51789,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
19426,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48477,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34977,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34977,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31143,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

119769,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25493,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3377,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
69717,6
012
Капитальные расходы государственного органа
470,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13272,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7440,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
421801,2
1
Социальное обеспечение
50295,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39711,0
005
Государственная адресная социальная помощь
39711,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10584,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10584,0
2
Социальная помощь
336528,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
336528,6
002
Программа занятости
136243,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29925,0
006
Оказание жилищной помощи
10379,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38649,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1640,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51789,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19426,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48477,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34977,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34977,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31143,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

42135,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13500,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
22428,0
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
6207,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
35706,6
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
35706,6
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25877,6
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9829,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
152813,6
1
Ауыл шаруашылығы
123072,3
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
123072,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17847,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1050,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1600,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2100,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
829,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
8132,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
80343,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8371,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2800,0
6
Жер қатынастары
17543,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17543,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17067,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
476,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12198,3
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12198,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12198,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33313,4
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33313,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33313,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

42135,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
13500,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
22428,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6207,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
35706,6
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
35706,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
25877,6
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9829,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
152813,6
1
Сельское хозяйство
123072,3
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
123072,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17847,3
003
Капитальные расходы государственного органа
1050,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1600,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2100,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
829,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8132,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
80343,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8371,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2800,0
6
Земельные отношения
17543,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17543,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17067,0
007
Капитальные расходы государственного органа
476,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12198,3
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12198,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12198,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33313,4
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33313,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33313,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)