"2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Қасым Кайсенов кентінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қазандағы № 231 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 31 қазанда № 5-17-197 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 265 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1– тармағы 1) тармақшасына, "2018–2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 224 шешіміне сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018–2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Қасым Кайсенов кентінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 155 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5446 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған Қасым Кайсенов кентінің бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін":
1) кірістер – 39525,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19662,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 428,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19434,3 мың теңге;
2) шығындар – 39525,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 155 "О бюджете поселка Касыма Кайсенова Уланского района на 2018-2020 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2018 года № 231. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 октября 2018 года № 5-17-197. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 265
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 265 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата № 224 от 10 сентября 2018 года "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы", маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 155 "О бюджете поселка Касыма Кайсенова Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5446, опубликовано 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Касыма Кайсенова на 2018-2020 годы согласно приложения соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 39525,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19662,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 428,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19434,3 тысяч тенге;
2) затраты – 39525,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
Приложение к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложения к настоящему решению.