2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5-17-211 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1-тармағының 1) - тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 20 желтоқсанында № 5704 болып тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7359715,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1386360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20587,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 206641,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5746126,4 мың теңге;
2) шығындар – 7435760,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45789,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79538,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33749,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121833,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121833,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 129538,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33749,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26044,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылғы 13 желтоқсандағы №25/280-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 20 желтоқсанында № 5704 болып тіркелген), 2019 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқаруға қабылдансын.

О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 257. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2018 года № 5-17-211. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 330
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704 от 20 декабря 2018 года), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7359715,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1386360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20587,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 206641,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5746126,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7435760,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45789,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79538,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33749,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 121833,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121833,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -129538,0 тысяч тенге;
погашение займов – 33749,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26044,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года №25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704 от 20 декабря 2018 года).

3. Облыстық бюджеттен 3177814,0 мың теңге сомада субвенция көлемі 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ескерілсін.
4. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2019 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 15000,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 4 - қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі ескерілсін.
7. 2019 жылы аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 611003,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
8. 2019 жылы аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 409916,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
9. 2019 жылы аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бөлінген несиелер 79538,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
10. Аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция 128228,0 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:
"Аблакет ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 13179,0 мың теңге;
"Асубұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 11225,0 мың теңге;
"Айыртау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 13450,0 мың теңге;
"Бозанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 11696,0 мың теңге;
"Саратовка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 14362,0 мың теңге;
"Тарғын ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 12869,0 мың теңге;
"Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 12896,0 мың теңге;
"Төлеген Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ – 9025,0 мың теңге;
"Қасым Қайсенов кенті әкімінің аппараты" ММ – 29526,0 мың теңге;

3. Учесть в районном бюджете на 2019 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 3177814,0 тысяч тенге.
4. Предусмотреть специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5.Учесть резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 15000,0 тысяч тенге.
6.Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2019 год согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 611003,0 тысячи тенге.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 409916,0 тысяч тенге.
9. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 79538,0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
10. Предусмотреть в районном бюджете субвенцию, передаваемую в сельские округа в сумме 128228,0 тысяч тенге, в том числе:
ГУ "Аппарат акима Аблакетского сельского округа" - 13179,0 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима поселка Асубулак" - 11225,0 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима Айыртауского сельского округа" - 13450,0 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима Бозанбайского сельского округа" - 11696,0 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима Саратовского сельского округа" - 14362,0 тысячи тенге;
ГУ "Аппарат акима Таргынского сельского округа" - 12869,0 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима Таврического сельского округа" - 12896,0 тысячи тенге;
ГУ "Аппарат акима Толеген Тохтаровского сельского округа" - 9025,0 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима поселка Касыма Кайсенова" - 29526,0 тысяч тенге.

11. 5 - қосымшаға сәйкес ауылдық округтер бойынша шығыстар қарастырылсын.
12. 6 - қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 12500,0 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылсын.
13. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте несиелік шарттарына сәйкес жоғары тұрған бюджеттерге алдындағы қарыздарды өтеуге 33749,0 мың теңге сома қарастырылсын
14. Осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаттың шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.

11. В расходах районного бюджета предусмотреть затраты по сельским округам согласно приложению 5.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год трансферты органам местного самоуправления в сумме 12500,0 тыс.тенге согласно приложению 6.
13. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год погашение долга перед вышестоящими бюджетами в сумме 33749,0 тысяч тенге в соответствии с заключенными кредитными договорами.
14. Признать утратившими силу решения Уланского районного маслихата согласно приложению 7 к настоящему решению.

972,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
8701,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
97265,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
550,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5089,0
6
Жер қатынастары
31081,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31081,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24673,2
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6408,6
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
25638,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25638,5
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25638,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39101,5
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39101,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39101,5
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
39101,5
12
Көлiк және коммуникация
163626,6
1
Автомобиль көлiгi
163626,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
163626,6
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
16699,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
146926,7
13
Басқалар
120283,3
9
Басқалар
120283,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19704,2
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5674,2
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3095,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

972,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8701,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
97265,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
550,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5089,0
6
Земельные отношения
31081,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31081,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24673,2
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6408,6
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
25638,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
25638,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25638,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39101,5
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39101,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39101,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
39101,5
12
Транспорт и коммуникации
163626,6
1
Автомобильный транспорт
163626,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163626,6
022
Развитие транспортной инфраструктуры
16699,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
146926,7
13
Прочие
120283,3
9
Прочие
120283,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19704,2
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5674,2
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3095,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных граждан

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Ұлан аудандық
мәслихаттың 2018 жылғы
"24" желтоқсандағы № 257
шешіміне № 5 қосымша
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша шығындары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Ауылдық округтер мен кенттердің атаулары
Бюджеттік бағдарламалардың коды

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение № 5 к решению
Уланского районного маслихата
от "24" декабря 2018 года № 257
Расходы по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование сельских округов и поселков
Коды бюджетных программ

1500,0
6
Огневка кенттік округі әкімінің аппараты
1400,0
7
Өскемен ауылдық округі әкімінің аппараты
2000,0
Ұлан аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 257 шешіміне № 7 қосымша
Күштері жойылатын Ұлан аудандық мәслихатымен қабылданған шешімдердің тізімі:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 132 шешімі ""2017-2019 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсанындағы № 60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5322 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 14.12.2017 жылы жарияланды) шешімі,

1500,0
6
Аппарат акима п.Огневка
1400,0
7
Аппарат акима Усть-Каменогорского сельского округа
2000,0
Приложение № 7 к решению
Уланского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 257
Список утративших силу решений принятых Уланским районным маслихатом:
1. Решение Уланского районного маслихата от 4 декабря 2017 года № 132 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "О бюджете Уланского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5322, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде14.12.2017 года),

2. Ұлан аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 137 "2018 - 2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5378 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 12.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
3. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 12 наурыздағы № 171 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5562 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.04.2018 жылы жарияланды) шешімі,
4. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 186 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-169 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 18.04.2018 жылы жарияланды) шешімі,
5. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 22 мамырдағы № 200 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-180 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 04.06.2018 жылы жарияланды) шешімі,
6. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 маусымдағы № 205 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-183 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 02.07.2018 жылы жарияланды) шешімі,
7. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 шілдедегі № 209 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-187 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 06.08.2018 жылы жарияланды) шешімі,
8. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 224 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-192 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.09.2018 жылы жарияланды) шешімі,

2. Решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5378, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 12.01.2018 года),
3. Решение Уланского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 171 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5562, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 03.04.2018 года),
4. Решение Уланского районного маслихата от 4 апреля 2018 года № 186 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-169, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 18.04.2018 года),
5. Решение Уланского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 200 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-180, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 04.06.2018 года),
6. Решение Уланского районного маслихата от 20 июня 2018 года № 205 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-183, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 02.07.2018 года),
7. Решение Уланского районного маслихата от 11 июля 2018 года № 209 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-187, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 06.08.2018 года),
8. Решение Уланского районного маслихата от 10 сентября 2018 года № 224 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-192, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 25.09.2018 года),

9. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 07 желтоқсандағы № 253 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

9. Решение Уланского районного маслихата от 07 декабря 2018 года № 253 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы".