"2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27-281/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 3 мамырда № 5-18-153 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.01.2019 № 37-410/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5622 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5353 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2018 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 004 681,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 980 364,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 986,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 671,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 969 660,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 043 532,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 592,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 328,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 736,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27-281/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 мая 2018 года № 5-18-153. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.01.2019 № 37-410/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5622), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5353, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года, газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 11 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 004 681,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 980 364,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 986,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 671,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 969 660,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 043 532,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 592,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 736,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 82 443,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82 443,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 61 328,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 736,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 38 851,9 мың теңге.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82 443,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82 443,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение займов – 17 736,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 851,9 тысяч тенге.";

3 288,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 788,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
250 400,2
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
40 796,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 596,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 897,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 897,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
134 221,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 521,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
79 700,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33 486,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 486,0
02
Қорғаныс
23 944,0
1
Әскери мұқтаждар
13 956,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 956,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 956,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
9 988,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 988,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9 988,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
04
Бiлiм беру
5 053 464,0
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
219 066,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
212 566,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

3 288,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 788,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
250 400,2
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
40 796,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
37 596,0
007
Капитальные расходы государственного органа
3 200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 897,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41 897,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
134 221,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
54 521,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
79 700,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33 486,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33 486,0
02
Оборона
23 944,0
1
Военные нужды
13 956,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 956,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 956,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
9 988,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 988,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9 988,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
04
Образование
5 053 464,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
219 066,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
212 566,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

212 566,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 500,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
6 500,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 527 493,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 934,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 934,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 418 097,0
003
Жалпы білім беру
4 342 789,0
006
Балаларға қосымша білім беру
75 308,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
106 462,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
106 462,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
306 905,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
306 905,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 849,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
98 406,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
121 665,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26 504,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 595,0
023
Әдістемелік жұмыс
21 006,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 880,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
572 830,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
156 408,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 205,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 205,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
153 203,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
153 203,0
2
Әлеуметтiк көмек
400 774,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
400 774,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
159 488,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

212 566,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 500,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
6 500,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 527 493,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 934,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 934,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 418 097,0
003
Общеобразовательное обучение
4 342 789,0
006
Дополнительное образование для детей
75 308,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
106 462,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
106 462,0
9
Прочие услуги в области образования
306 905,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
306 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 849,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
98 406,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
121 665,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 504,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 595,0
023
Методическая работа
21 006,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 880,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
572 830,0
1
Социальное обеспечение
156 408,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 205,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 205,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
153 203,0
010
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
153 203,0
2
Социальная помощь
400 774,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
400 774,0
004
Программа занятости
159 488,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 087,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 087,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 817,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 817,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 817,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 000,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
20 000,0
12
Көлiк және коммуникация
254 419,0
1
Автомобиль көлiгi
246 919,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246 919,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
246 919,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 500,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 500,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7 500,0
13
Басқалар
44 199,0
9
Басқалар
44 199,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 593,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20 593,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 707,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 707,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 899,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 200,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 087,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 087,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 817,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 817,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 817,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 000,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
20 000,0
12
Транспорт и коммуникации
254 419,0
1
Автомобильный транспорт
246 919,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
246 919,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
246 919,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 500,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 500,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7 500,0
13
Прочие
44 199,0
9
Прочие
44 199,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 593,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
20 593,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 707,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 707,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 899,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 200,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)