Үржар ауданында тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 28-287/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 2 шілдеде № 5-18-159 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 53-655/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 53-655/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 120-VI "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабының 3 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін, айына:
1) бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматына - 4 айлық есептік көрсеткіш;
2) біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматына - 6 айлық есептік көрсеткіш;
3) ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютерге - 2 айлық есептік көрсеткіш;
4) ойын жолы үшін - 22 айлық есептік көрсеткіш;
5) карт үшін - 8 айлық есептік көрсеткіш;
6) бильярд үстеліне - 7 айлық есептік көрсеткіш;
7) арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пунктіне - 10 айлық есептік көрсеткіш.
2. Үржар аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 02 тамызындағы № 21-229-IV "Бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-102 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2010 жылдың 11 қыркүйегінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Тышанбеков
Үржар аудандық
мәслихаттың хатшысы К. Карашев

Об установлении ставок фиксированного налога в Урджарском районе
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 июня 2018 года № 28-287/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 2 июля 2018 года № 5-18-159. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 53-655/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.06.2020 № 53-655/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года № 120-VI "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Урджарского района, в месяц:
1) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком – 4 месячных расчетных показателя;
2) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока – 6 месячных расчетных показателя;
3) персональный компьютер, используемый для проведения игры – 2 месячных расчетных показателя;
4) игровая дорожка – 22 месячных расчетных показателя;
5) карт – 8 месячных расчетных показателя;
6) бильярдный стол - 7 месячных расчетных показателя;
7) обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением специальной зоны - 10 месячных расчетных показателя.
2. В решении на государственном языке внесен пункт 2, в русском языке пункт 2 не предусмотрен.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Тышанбеков
Секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев