"2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 31-320/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 қыркүйекте № 5-18-162 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.01.2019 № 37-410/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 22 тамыздағы № 22/245-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5674 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5353 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 4 қаңтарында, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2018 жылғы 11 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 106 241,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 980 364,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 989,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 671,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 071 217,1 мың теңге;
2) шығындар – 12 145 093,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 194,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 328,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 133,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 сентября 2018 года № 31-320/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 сентября 2018 года № 5-18-162. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.01.2019 № 37-410/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 августа 2018 года № 22/245-VI "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5674), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5353, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года, газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 11 января 2018 года) следующие изменения :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 106 241,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 980 364,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 989,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 671,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 071 217,1 тысяч тенге;
2) затраты – 12 145 093,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 194,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 133,3 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 76 046,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76 046,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 61 328,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 133,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 38 851,9 мың теңге.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 76 046,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76 046,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение займов – 24 133,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 851,9 тысяч тенге.";

3 288,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 788,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
214 820,2
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
37 778,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 778,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43 283,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 283,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 118,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 747,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
38 371,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33 641,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 641,0
02
Қорғаныс
28 755,0
1
Әскери мұқтаждар
13 967,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 967,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 967,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
14 788,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 788,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
14 788,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
04
Бiлiм беру
5 402 494,5
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
217 762,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
212 566,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

3 288,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 788,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
214 820,2
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
37 778,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
37 778,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43 283,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 283,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 118,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
61 747,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 371,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33 641,0
02
Оборона
28 755,0
1
Военные нужды
13 967,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 967,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 967,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
14 788,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 788,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
14 788,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
04
Образование
5 402 494,5
1
Дошкольное воспитание и обучение
217 762,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
212 566,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

212 566,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 196,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
5 196,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 870 209,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 004,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 004,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 760 368,0
003
Жалпы білім беру
4 686 594,0
006
Балаларға қосымша білім беру
73 774,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
106 837,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
106 837,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
314 523,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
314 523,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 737,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
88 516,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
132 316,5
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 590,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
023
Әдістемелік жұмыс
21 006,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 358,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
573 872,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
155 282,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 079,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 079,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
153 203,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
153 203,0
2
Әлеуметтiк көмек
404 597,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
404 597,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
164 147,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

212 566,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 196,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
5 196,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 870 209,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 004,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3 004,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 760 368,0
003
Общеобразовательное обучение
4 686 594,0
006
Дополнительное образование для детей
73 774,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
106 837,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
106 837,0
9
Прочие услуги в области образования
314 523,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
314 523,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32 737,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
88 516,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
132 316,5
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 590,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
023
Методическая работа
21 006,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 358,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
573 872,0
1
Социальное обеспечение
155 282,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 079,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 079,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
153 203,0
010
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
153 203,0
2
Социальная помощь
404 597,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
404 597,0
004
Программа занятости
164 147,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

35 479,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 316,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 061,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69 677,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43 029,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 883,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61 005,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 993,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
13 993,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 953,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
11 040,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 327 587,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
106 645,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 853,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
9 853,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96 792,0
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
17 077,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 960,0
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
52 600,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 155,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 703 848,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 703 848,0
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
8 666,0
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 685 868,2
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9 313,8
3
Елді-мекендерді көркейту
1 517 094,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 998,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6 998,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

35 479,0
007
Оказание жилищной помощи
9 316,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 061,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69 677,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 029,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 883,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61 005,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 993,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
13 993,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 953,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
11 040,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 327 587,9
1
Жилищное хозяйство
106 645,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 853,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
9 853,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96 792,0
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
17 077,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 960,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
52 600,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 155,0
2
Коммунальное хозяйство
1 703 848,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 703 848,0
013
Развитие коммунального хозяйства
8 666,0
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 685 868,2
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9 313,8
3
Благоустройство населенных пунктов
1 517 094,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 998,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6 998,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
21 000,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 344,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
131 984,0
6
Жер қатынастары
19 155,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 155,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 155,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 817,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 817,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 817,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 000,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
20 000,0
12
Көлiк және коммуникация
532 683,9
1
Автомобиль көлiгi
525 183,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
525 183,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
525 183,9
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 500,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 500,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7 500,0
13
Басқалар
43 791,7
9
Басқалар
43 791,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 185,7
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20 185,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 707,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 707,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 899,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

5 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
21 000,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 344,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
131 984,0
6
Земельные отношения
19 155,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 155,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 817,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 817,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 817,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 000,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
20 000,0
12
Транспорт и коммуникации
532 683,9
1
Автомобильный транспорт
525 183,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
525 183,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
525 183,9
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 500,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 500,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7 500,0
13
Прочие
43 791,7
9
Прочие
43 791,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 185,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
20 185,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 707,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 707,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 899,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов