Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 24-249/VI шешімнің "2018 жылға арналған Үржар ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерлерін айқындау туралы" күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-403/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 8 қаңтарда № 5-18-190 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 24-249/VI шешімнің "2018 жылға арналған Үржар ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерлерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5555 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде және "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2018 жылдың 9 сәуірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З. Бейсенбек
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев

О признании утратившим силу решения Урджарского районного маслихата № 24-249/VI от 12 марта 2018 года "Об определении размеров предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживанияв сельские населенные пункты Урджарского района на 2018 год"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 36-403/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 января 2019 года № 5-18-190
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Урджарского районного маслихата № 24-249/VI от 12 марта 2018 года "Об определении размеров предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Урджарского района на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5555, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 марта 2018 года и газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 9 апреля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии З. Бейсенбек
секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев